Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak Magyarországon olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak Magyarországon olyan emberek, akik igazi daddyk?

Figyelt kérdés

Nagyon izgat az apuci téma, de eddig csak megjátszós s**fejekkel találkoztam. Van olyan, aki igazából daddy, és nem csak megjátssza? Aki nem erőszakos és nem aláz meg? Vagy mondjak le erről?

/nem kérek privátot ötven-hatvan éves férfiaktól!!/


2017. nov. 12. 21:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

daddi? :D daddy vagy apuci, nem daddi... És talán ha utánanéznétek a fogalomnak, nem lennének ilyen kérdéseitek felém. Ez nem egy kortól függő dolog, csak egy szerepjáték. A daddy az a pasi, aki irányít, büntet, jutalmat, de csak bizonyos kereteken belül. Ágyon kívül pedig a lány az ő kis hercegnője, akit megvéd mindentől és gondoskodik róla (persze nem úgy, mint egy óvodásról, és nem is úgy, mint egy támogatói kapcsolatban).

[link]

2017. nov. 12. 23:07
 12/20 A kérdező kommentje:
Jutalmaz*
2017. nov. 12. 23:08
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

Megeshet hogy ilyesmi vagyok. Eddig nem igazan gondoltam bele, csak ahogy így olvasgattam a kérdésed miatt, elgondolkodtam hogy van rá esély:D

21f

2017. nov. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

7/24-ben akarod ezt, vagy csak randik alkalmával?

Kapcsolatban szerintem nem működne, szeretői kapcsolatban jó lehet.

Viszont a hozzád illő korosztályban kevés az olyan, aki tudja, hogy sokkal több mindent meg lehet tenni a lányokkal, mint amit elképzelt, de azért nem mindent.

ÉS van elég türelme, hogy kezelni tudjon akkor is, ha hisztis kicsi lány vagy. Mert ez elő szokott fordulni, ugye?

2017. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, írj, ha gondolod.

És utolsó: igen.

2017. nov. 13. 09:27
 16/20 anonim ***** válasza:
Igen, vannak! En par eve nyomom neten foleg kulfoldi littlejeim voltak. Hany eves vagy amikor little vagy?
2017. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Előző!

Hogy megy ez a táv-DD/lg? Miket csináltok?


Kérdező!

Azt nem tudom, hogy "igazi" daddy vagyok-e, de vonz a dolog nagyon, s némi gyakorlatom is van benne.

2017. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Én jobb szeretem gyakorlatban, nem táv módon, de olyan is volt már. Egyébként 10.

Utolsó, a némi gyakorlat mit takar?

2017. nov. 13. 16:55
 19/20 anonim ***** válasza:

Kérdező!

És mit csinál egy 10 éves lg?


Azért is érdekel a táv-DDlg, mert kíváncsi vagyok, mi vonzó abban - számomra a virtuális dolgok picit furcsák, de én még a múlt évezredben nőttem fel. :)


(#17 vagyok)

2017. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hat ha szeretem a lanyt egyebkent is ilyen lennek vele... Eleve a kislanyos (arcra is) tipus tetszik, akire vigyazni kell, nem baj sot tetszik ha egy picit esetlen, naiv es az eletben is kicsit iranyitgatni kell. Mivel eleg ambiciozus vagyok ezert nalam az anyagi tamogatas is jatszik, szeretnek megvenni neki ezt-azt ami megtetszik neki. Ez nekem sokkal nagyobb orom mint neki. De ez nekem csak szexkent nem menne mivel ha nem erzek semmit a lany irtan szart sem er az egesz, ugy persze, hogy megjatszas lenne csak. Szexben meg iszonyu mod izgato dominalni egy ilyen lany folott, ezt nem kell magyarazni szerintem. En egyebkent is nagyon empatikus es segitokesz tipus vagyok, ezert vagynek egy olyan “kislanyra” akit lehetne pesztralni. (ebbe semmi pedo nincsen, a kislanyt inkabb a viselkedese miatt irtam)
2017. dec. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!