Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy mégis szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy mégis szűz volt? Vagy miért lehetett ennyire ideges?

Figyelt kérdés

A párommal tegnap szeretkeztünk először. Nem olyannak ismertem meg, aki fölöslegesen stresszel dolgokon, vagy gátlásos, legalábbis az első pillanattól kezdve lazán el tudtunk beszélgetni, kicsit visszafogottnak tűnt és csöndesnek, de nem félénknek egyáltalán. Poénkodtunk már a témáról, voltak kisebb utalgatások, illetve volt olyan megjegyzése, hogy "eddig nem volt rám panasz", ha szóbajött a szex. Felhozta a témát párszor, de sosem erőltette a szexet, csak utalt rá, hogy szeretné.

Tegnap végül úgy alakult, hogy nála alszom, és onnantól, hogy ez kiderült, éreztem rajta, hogy ideges. Onnantól megilletődve bambult maga elé, meg éreztem, hogy remeg kicsit a hangja. Rá is kérdeztem, de csak annyit mondott, hogy izgul kicsit.


Azt nem tudtam kiszedni belőle, hogy miért. Ne értsetek félre, semmi bajom azzal, hogy szűz vagy tapasztalatlan, nekem sincs sok tapasztalatom, de szeretném megérteni, és ha valami kényelmetlen neki, változtatni rajta, de belőle nem sok dolgot tudtam kiszedni még erről.


Szex közben is érződött, hogy kicsit remeg, meg hogy feszült, olyan kis óvatosan csinálta, és lassan, és elég hamar elment. Nem igazán foglalkoztam magammal, inkább rá figyeltem, és arra, hogy ő élvezze. Utána folyamatosan kérdezgetett, hogy ugye én is élveztem, vagy hogy jól érzem-e magam vele, próbáltam finoman rákérdezni, hogy mikor csinálta utoljára, de nem akartam idétlen feltételezésekbe bonyolódni. Csak annyit mondott, hogy egy ideje nem szexelt. De valahogy furcsa az, ahogy viselkedik velem úgy általánosságban, annyira figyelmes és illedelmes, hogy utoljára kis kamaszként volt dolgom ilyen fiúval, mikor még elkezdtünk ismerkedni a másik nemmel.


Egyébként ő 20, én 23, 3 hónapja vagyunk együtt lassan. Tudom, idétlen a kérdés, de tényleg nem akarok a lelkébe gázolni a faggatózásommal, mást meg nem mond. És valahol attól is tartok, hogy nem tetszem neki eléggé, azért ilyen, vagy nem tudom. Vagy lehet, hogy már volt lánnyal, és mégis ennyire rástresszelt erre? Nem tudom mire vélni.


2017. nov. 12. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert még mindig egy 15 éves gyerek szintjén van. Menőzni szeret, de őszintének lenni nem tud. Én a helyedben nem faggatózással mennék neki, hanem elmondanám, hogy tudom, hogy ez volt az első alkalma, miért nem volt velem őszinte.
2017. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szűz volt.
2017. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha jól vettem ki a akkor nem beszélgettek nahyon somat a szexről, lehet hogy egy korábbi barátnőjénél nagyon elszúrta a solgot es ezért stresszelt. Mondjuk volt valami gond és most félt hogy fajdalmat okoz neked is vagy ilyesmi.

Én arra tippelek van valami múltbéli rossz elméke, vagy tényleg szűz volt, csak cikinek érezte ezt bevallani neked.

2017. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélgetni, de mindig csak poén szintjén ment, és "majd próbáljuk ki így is" szintjén. Most is úgy volt vele, hogy ő szívesen vár, én voltam, aki mondtam végül, hogy nekem semmi bajom ezzel. Eléggé elkerülte a témát, nem sokat tudok sem a volt barátnőjéről/barátnőiről, sem a korábbi tapasztalatairól, nem akartam pofátlanul belekérdezni. Semmi konkrétumot nem mondott eddig, ha pedig jobban belementem, méginkább bezárkózott, és valami nemtörődöm kitérő választ adott, hogy "nem tudom", vagy "tudja a fszom".
2017. nov. 12. 22:28
 5/15 anonim ***** válasza:

Szűz volt, valószínű az ismeretségetek elején, mikor még nagyon pedálozott hogy megszeresd, kemény arcnak akart tűnni, és szégyellte hogy szűz 20 évesen egy 23 éves csaj előtt, ezért nem mondta meg hogy az.

Utána meg nem akarta elmondani mert le sült volna a pofájáról a bőr szégyenébe, mert hazudott neked.


Csak jót akart neked is, meg magának is- csak félt. Ne tarts attól, hogy nem tetszettél neki.


Tapasztalatból mondom, én is ezt csináltam egy lánnyal akit nagyon szerettem anno.


Most szerintem ne erőltesd, majd pár hónap múlva ha már kényelmesen csináljátok a dolgot és minden rendbe van, akkor esetleg hozd fel. Lehet, hogy jót fogtok rajta nevetni.

22/F

2017. nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
De miért jössz össze ilyen pasival?
2017. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
Neked férfi kell Drága, nem egy tacskó. Javaslom magamat, kegyetlenül megfarkalnálak.
2017. nov. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mert aranyos, figyelmes, és a tenyerén hordozott eddig. Mindenhova elmehettünk együtt, mindig bókolt nekem, a kezemet fogta végig, mikor a barátaival mentünk, mindig kérdezgeti, hogy mihez van kedvem, éhes vagyok-e, jól érzem-e magam... Kaptam tőle virágot, idejét sem tudom, mikor volt velem utoljára ilyesmi. Semmi idegesítő pitizés, csak érzem, hogy fontos vagyok neki, múltkor tettem valami megjegyzést a hajára, hogy jobban állt neki, mikor másképp állította be, azóta úgy hordja, és mindig cirógat, ölelget... Nekem ez most nagyon hiányzott és nagyon felüdülés egy tucat olyan randi után, ahol a fiú erőszakosan közeledett felém (erőltette a szexet, de volt, aki agresszív is volt velem), olcsó piákat akart belémerőltetni, meg úgy kezelt, mint valami buta állatot, semmibe véve, hogy mit szeretnék. Nem azért fogom otthagyni, mert ebben épp tapasztalatlan, ha egyszer 20 éves létére érzelmileg és emberileg jobban össze van rakva, mint a legtöbb 25-30 éves.
2017. nov. 12. 22:47
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor tanítsd meg qrni!
2017. nov. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szűz volt és játszotta a kemény legényt.Elég gyerekesnek tartom ezt a hozzáállást a részéről.Ígyis úgyis kiderül, a másik hogy senki sem úgy született hogy rögtön kisujjból ment a szex.Szerintem ezzel mindenki így van de hogy erre rárakjon azzal hogy úgy állítja be magát mint a tapasztalt aztán akcióban befuccsol na ez a szánalmas része.
2017. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!