Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex? Mit ne szúrjunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex? Mit ne szúrjunk el? Mit csinaljunk hogy jolegyen? Mijen az első hamar elmennék, mit ajánlanátok ki hogy élte meg? Aki tapasztalt a temaba az irjon?

Figyelt kérdés

2017. nov. 13. 20:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok,és amugy koraimagömlesem lessz hogy bírjam tovább
2017. nov. 13. 20:42
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első es legfontosabb dolog az előjáték és hogy mind2en el legyetek lazulva, ne görcsöljetek rajta. Nem baj ha hamar elmész, nem az a lényeg és biztosan megérti hogy miert volt csak ennyi. Amúgy is valószínűleg az első aktus nem lesz nagyon hosszú.

Nekem az első nagyon jó volt, igaz én már előtte játszottam magammal rendesen es nem csak az ujjammal vagyis technikailag nem ő vette el a szüzessegem. Ő is nagyon hamar elment, pár húzás után. Nem zavart egyáltalán, sőt tetszett.

2017. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előtte verd ki, és próbáld visszatartani.

Amúgy elsőre nem lesz gond, ha hamar elmész. Ahogy értelmezem, a csajszi is szűz...Na szűzként pont elég lesz neki az a pár perc, nem kell 1 órán keresztül "kínozni."

2017. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!