Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bennetek nincs egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennetek nincs egy olyan félelem, hogyha a párotok megöregszik akkor nem fogjátok vonzónak tartani? Bennem van egy ilyen dolog, hogy rendkívül taszítónak tartok egy 40+ éves nőt. Mit tegyek? Emiatt nem merek belevágni semmibe.25F

Figyelt kérdés
2017. nov. 14. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha valakibe szerelmes vagy, és eldöntöd hogy életed végéig szeretni fogod, akkor már nem a testiség lesz a legfontosabb szempontod. Ahogy te sem fogsz jól kinézni öregen...de attól még a párod szeretni fog.

Így fogd fel. Huszonévesen természetes hogy a szexualitás a legfontosabb számodra, de át fog értékelődni hogy mi a fontos. Jobb esetben. Ha tényleg szereted a párod. :)

2017. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem minden negyvenes nő bojler alkatu v szottyadt

Ha találsz valakit akivel majd harminc fölött együdt tesztek a testetekért ugy lehet jo lesz neked is de azt közösen kell

2017. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%

Nekem nincs most komoly kapcsolatom, úgy válaszolok.


Nos, ha együtt öregszünk meg, akkor nyilván nem fog annyira feltűnni, pláne ha jól tartja magát.


Negyven feletti nőknél van olyan, aki feltűnően jól néz ki, mert olyan a genetikája meg az életmódja, aminek következtében fiatalos. Komoly kapcsolatra viszont nem javasolnám, hiszen 20 év múlva ő 60 éves lesz, te viszont csak 45. Akkor már ciki lenne vele járni.


Keress MILF-et laza kapcsolatra, de komolyra egy veled egyidőset, esetleg fiatalabbat, vagy csak egy pár évvel idősebbet.

2017. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Diavolino44 ***** válasza:

Szinten, erre, mondta, a pszihologus baratom, hogy majd megtalalod a szerelmet, akivel nem fog erdekelni, hogyan nez ki. En 7 evvel idosebb vagyok, de valahogy en ebbe nem hiszek. Sok lannyal volt dolgom, volt olyan, hogy majdnem azt ereztem, de az se mukodott par ev utan.

Szexualisan huszonevesekre bukok, meg a milf kategoriat se tartom annyira dogosnek, nemhogy a meg idosebb.

2017. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Hülyeség ennyire előre gondolkodni... mellesleg 40 fölött is lehet egy nő vonzó!


Az pedig kész röhej, hogy emiatt nem mersz belekezdeni egy kapcsolatba (már ne haragudj)...

2017. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De, 7.-es koromban agyaltam ezen. Féltem, hogy majd 20 évesen senki nem fog tetszeni, lévén akkor nem tartottam őket vonzónak.

Ahogy az ember halad előre az életkorban, úgy találja fokozatosan vonzóbbnak az idősebbeket is. 20 évesen nem láttam vonzónak a 30 éveseket. Most már annak látom. Most a 40 éveseket nem látom annak, de a nyakamat rá, hogy ha annyi leszek, ez is változni fog.

2017. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Anyu 44 éves

Olyan bomba nő higy sok 25 èves a cipője sarkáig nem érne fel Nőieségben

Nem öltözik kihívoan csak csinosan ad magára

És a korod veli srácok csak úgy fordúlnak meg utána azzal az arckifejezéssel hogy " húdemegb..."

2017. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25 évesen persze hogy nem vonzanak a negyvenes nők, de hidd el hogy negyven fölött fognak. Főleg ha valakivel már tizen-huszon éve együtt vagy és szereted, szinte fel se fog tűnni. Na meg tényleg nézhet ki jól egy negyvenes.
2017. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%

Ti figyeltetek arra, amit a 3-as kommentben írtam? SENKI sem vonja kétségbe, hogy vannak szexi 40-es nők.


De ezek pár évtizeden belül vénasszonyok lesznek. Melyik az a 30-40 éves pasas, aki egy 60-70 éves asszonnyal akar majd együtt élni?


Felesleges komoly párkapcsolatot kezdenie egy fiatalembernek egy idősebb nővel. Dugja meg, azt cső.

2017. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!