Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem azért, de manapság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem azért, de manapság miért van ennyi töltött galamb?

Figyelt kérdés

Úgy értem, nem sértegetni akarok senkit, csak megfigyeltem, hogy a mai fiatal nők nagy része el van hízva. Ilyenkor általában jönnek azzal a mindent körültáncoló érvvel, hogy alkati dolog, genetika, miközben azt látom csomó helyen, hogy zabálják a Mekis szemét kaját meg a csokit. Sőt, még dohányoznak is és isznak, mint a gödény. Miért nem lehet sportolni (többet) és tudatosabban élve odafigyelni a táplálkozásra?

Én férfiként nem dohányzom, nem iszok, nem zabálok egészségtelenül (alapból vega vagyok), rendszeresen sportolok, igyekszem tudatosan élni. Sok fiatal nő miért nem?

Életkor is jöhet és nemi besorolás is.


2017. nov. 17. 13:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem dohányzom, nem iszok, soha nem eszek gyorskaját. Ahogy a családom sem. (Egyetlen rokonom dohányzik, ő a legvékonyabb) Igenis számít a genetika...
2017. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
32%
#11 Nem azt állítjuk,hogy nem számít a genetika,hanem azt,hogy annál fontosabb az életvitel.
2017. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 kovpet ***** válasza:
66%

Nyilván számít a genetika, hogyne számítana?

Viszont jó étrenddel és rendes mozgással az is elérhet nagyon jelentős eredményeket, akinek rossz a genetikája.


Egészséges emberekről beszélve. Mert van, aki beteg, ő lehet, hogy hiába eszik rendesen, nem tud mozogni vagy az anyagcseréje miatt nem tud lefogyni. De nála is számít az étrend azért, sőt, neki igazán fontos betartani a számára előírtat.

2017. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%

A valóságban 99% életmód és 1% genetika.


Sőt, tovább megyek, a genetika kb. csak ott számít, hogy valakik fitness világbajnok lesz-e ha mindent nagykönyv szerint csinál vagy már a selejtezőben kiesik.


Nagyon kényelmes mindent a genetikára fogni, de köze nincs házzá. BÁRKI csinálhat magának jó testet. Csak nehéz, sok lemondással jár. Egyszerűbb okoni miatta valamit / valakit.

2017. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
29%

# 11


ühüm..

És hány kalóriát eszel egy nap? Mennyi a CH / zsír / P belőle? Mennyit mozogsz hetente?


Na azért vagy kövér, mert ezeket nem tudod, nem azért, mert xar a genetikád.

2017. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%
A genetika nem duma aki olyan genekkel szuletett az sosem fog lefogyni. Heti 5x jarok edzesre egeszsegesen etkezem (nincs szenhidrat se cukor sok feherje stb..) es kepzeld megis van rajtam felesleg valakinek tenyleg a genetikan mulik
2017. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
nem, nem múlik. Rosszul étkezel.
2017. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem mindegy ki hogy néz ki? Miért ennyire frusztráló dolog, hogy egy random idegen az utcán kövér és cigizik? De most viccen kívül kérdezem.

Találj akkor olyat, aki nem így él. Van bőven, csak keresni kell.

2017. nov. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mert nem akarunk nektek tetszeni !
2017. nov. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!