Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lesz vége a szexnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz vége a szexnek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülye kérdés de én még csak kezdő vagyok ebben a témában és szépen lassan már készülünk a szexre a barátommal és már sokmindennek utána néztem de még mindig nem tudtam rájönni hogy hogy van vége? A férfi elélvez a nőben kiveszi és ennyi? Vagy hogy? Ti hogy szoktátok befejezni?

2017. nov. 17. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy. Összeragadva mennek mindenhova, míg egy biztos úr szét nem választja őket közszemérem sértésért. 😁 Made my day, lady!
2017. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nem szeretnél abortuszt/gyereket akkor inkább gumiba élvezzen a srác...

Remélhetőleg Te is elélvezel majd párszor a pasi előtt, majd tetszés szerint választ egy pontot rajtad ahová élvez, vagy a gumiba és meg kicsit utána szophatod, azt szeretik... Kicsit megtísztítod mig lelohad, aztán összebújhattok még egy kicsot és ennyi.

2017. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Kiírják, hogy THE END ;)
2017. nov. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Le cumizod aztan csa
2017. nov. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Csak hogy egy csaj is válaszoljon.

Ha a pasi elélvez akkor nem dug tovább, kiveszi.

Ha te nem mentél el akkor kézzel szájjal csinálja neked tovàbb hogy te is el tudj menni.

Ha már az aktus alatt mindketten elmentetek akkor az első eset àll fenn, hogy kiveszi és kész.

Ha a puncidba ment el akkor célszerű elmenned a mosdóba és "kinyomni" az ondót magadból mert borzasztó lesz ha egésznap folyik belőled és tiszta ragacs leszel. Ha gumiba megy akkor ő megoldja a továbbiakat, leveszi, megtörölgeti és kész.

Nem muszáj a szádba venned. Csak ha ő is megteszi neked ;)

2017. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem egészen így van ahogy írtad csak olyan pasit fog ki
2017. nov. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Kifizeted a lanyt /elteszed a pénzt
2017. nov. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

mi úgy szoktuk hogy ő belém megy én már szétélveztem az agyamat kicsit kiremegi magát a testem de addig öszönösen hozzábújok egy pillanatig csókolózunk néha utána majd lemegyünk és megfürdünk együtt

Ha olyan a helyzet hogy nem tudtunk fürödni akkor én csak betekertem magam törcsivel ott lent hogy csak az legyen olyan és reggel újra együtt zuhi bár úgy nagyon nemszeretek lenni de megtörténhet :D

2017. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
A dobos nyom egy dobszólót. Utána a pikolós játszik pár másodpercig gyorsan, majd a vonósok húznak 3 akkordot egymás után lassan. Az utolsó a záróakkord, azzal van vége. Utána tapsvihar következik, és ha ügyesek voltatok, bekerültök a döntőbe, ahol már szigorúbbak lesznek.
2017. nov. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Adok aprót taxira..
2017. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!