Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért lehet az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért lehet az hogy szinte csak az egyetemista srácok vonzanak? Persze a koromat leszemitva 18l

Figyelt kérdés
Szinte nem is ismerkedem csak egyetemistákkal, viszont a múltkor beszéltem egy sráccal aki nagyon tetszett volna, de amint kifejtette a szájan, hogy autó mosoban dolgozik már csak azt láttam benne, hogy buta és már nem is tetszett... Ez baj? Vagy mi lehet ez?
2017. nov. 18. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

A baj a fejeddel van már ne is haragudj.

Attól, hogy nem egyetimsta attól miért buta?

Nem attól lesz valaki okos meg inteligens mert egyetemista. Ez nem függ össze.

Lehet, hogy egyetemre jár, de az életben meg egy 0 és nem tudna megélni normálisan mert nincs annyi gógyija. Viszont aki az autómosóban dolgozik az lehet a jég hátán is megélne.

Üdv egy egyetemista akia sulitól 1 fokkal nem lett szinte okosabb. (ami az élethez kell arra értem.)

2017. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy egy idióta sznob vagy...

Amúgy én egyetem mellett dolgoztam raktárban, na?

2017. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Mert gondolsz már most evolúciós ösztönből a gyerekeid jövőjére is. Egy egyetemista és potenciálisan a jövőben emiatt többet kereső férfi jobb életkörülményeket fog tudni biztosítani neked és a gyerekeiteknek, mint egy autómosóban dolgozó. (Attól függetlenül hogy te is dolgozni fogsz majd így is, úgy is. De ugye a keresetek összeadódnak, ezt mindenki tudja.)


(És erre amit fentebb írtam attól félek értetlen férfiak még több kifogást fognak emelni és belekötni, mint nők.)

2017. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy az első mondja. A gond ott van, hogy te vagy a buta ha azt hiszed hogy attól hogy valaki egyetemista akkor marha okos lesz. Olyan ostoba diplomás embereket ismertem meg az elmúlt évek alatt, hogy az borzalom... És egyszerű szakmunkásból is ismerek olyat aki pár perc alatt mondana olyanokat hogy az egyetemista ijedtébe elfutna a mekibe dolgozni csak ne égesse tovább. 27/F
2017. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez baj biza.

Az USA-ban úgy hívják a fajtádat, hogy “GoldDigger”

2017. nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor kijavitanam magam, nem, nekem nem azzal van bajom, ha valaki nem egyetemben, főiskolán tanul hanem, ha nem is tett érte semmit, hogy felvegyek ez a gyerek meg az érettségiig sem jutott el és ez idegesít és senki ne próbálja nekem azt mondani, hogy a képességeivel van baj, mert én is diszlexiás vagyok meg figyelem zavaros és itt vagyok az érettségi évében... A lusta buta emberek zavarnak. Meg nyilván az okos tehetetlen emberek is... De nem minden tanult ember tehetetlen az életben 1es ez személyes probléma mert tényleg van olyan aki semmit nem ért ez élethez ezt úgy hívjak életképtelenseg de aki ilyen az magára vessen
2017. nov. 18. 13:40
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Unokatesóm 400 fölötti pontot ért el az érettségin, de 26 éves koráig nem volt kedve egyetemre menni, addig dolgozott.

Aztán ment az elte proginfó szakára, végülis elvégezte, de nem lett attól sem okosabb, sőt mégcsak programozni sem ott tanult meg.

2017. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A férfiak is olyan ignoráns hülyék akkor, mint a nők?


(Más értelmes magyarázat senki agyában nem születik, csak hogy a másik biztos rossz, gonosz, eltévelyedett...)


25/F

2017. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
Ribizli.
2017. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

de amint kifejtette a szájan

Jaj de jó hogy nem a seggén fejteget ilyeneket

2017. nov. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!