Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért lehet az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért lehet az hogy szinte csak az egyetemista srácok vonzanak? Persze a koromat leszemitva 18l

Figyelt kérdés
Szinte nem is ismerkedem csak egyetemistákkal, viszont a múltkor beszéltem egy sráccal aki nagyon tetszett volna, de amint kifejtette a szájan, hogy autó mosoban dolgozik már csak azt láttam benne, hogy buta és már nem is tetszett... Ez baj? Vagy mi lehet ez?
2017. nov. 18. 13:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Meglepőek a kommentek számomra. Nyilván ha az embernek magának is vannak céljai, (nem tudom neked mik a továbbtanulási/pályaválasztási terveid kérdező) ambíciói, akkor olyan embert keres magának aki hasonló nézeteket vall. Én se egy olyan fiatalt ismerek aki elpazarolta a gimis éveit, leérettségizik és most dolgozik, holott több lenne benne. És jóformán minimálbérért hajtja magát. De olyat is tudok aki elvégzett egy jó kőműves szakmát és kaszál belőle, ő tartja el a családot, külföldi nyaralás, stbstb. De ez százból egy, aki így meg tud élni (itthon) egy szakmából, és tud magának egy ilyen életminőséget teremteni. Az emberek zömének az az elképzelése, (jogosan) hogy aki egyetemista/főiskolás majd pedig diplomás, az okos meg majd tuti jól keres a jövőben stb. Na most ki kell ábrándítsalak, maga a felsőoktatás itthon nem épp olyan mint kellene, hogy legyen. Másfelől rengeteg főiskolát egyetemmé neveztek ki, vagy összevontak más egyetemmel, de ettől függetlenül az oktatás színvonala nem változott meg. Olyat is tudok aki egyetemre járt, diplomája van, egy olyan használhatatlan ökörségből mint a szabadbölcsészet. :D Na most azzal aztán mire megy? Nem a diploma teszi az embert. Az nivósabb egyetemekre olyan emberek kerülnek be akik közül rengetegen tényleg intelligensek, meg van a másik fele aki ilyen korlátolt hülye. Saját szomszédom pl orvosira jár de elképesztő, hogy mekkora tahó, ha egyszer ledoktorálse bíznám rá magam. :D Mindenesetre bár nekem nem az lenne a mérvadó, hogy ki mit tanul, én magam is nagy célokat tűztem ki magam elé már ami az egyetemet illeti, és sokkal szívesebben ismernék meg olyan embereket akik szintén hasonlóan gondolkodnak, mint olyanokat akik nem. És azok a fiatalok akik érettségi után dolgozni mennek, azokkal sincs semmi baj, lehet csak előbb ki akarják próbálni magukat, ami meg nem baj. :) Az én párom is egyetemista, én pedig végzős gimnazista vagyok, de nem ez volt a mérvadó. Ő is az érettségi után kihagyott két évet amíg egy gyárban dolgozott, és én akkor is szeretném ha most is ott lenne nem pedig a mérnökinfón. :)
2017. nov. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Aranyaso leszel, csak meg nem tudod mi az...
2017. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!