Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mit gondoltok arról ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit gondoltok arról ha egy férfi utálja az anális szexet, illetve minden durvulást?

Figyelt kérdés

Tehát az anál ki van zárva, mert undorodik tőle, mindegy, hogy ő csinálja vagy rajta csinálják. (na ezt sikerült, "jól" megfogalmazni...)


Illetve utálja a durvulást, tehát karmolás, erősebb harapás, fojtogatás és hasonlók.


Továbbá nem szereti ha a partnere hangos szex közben, ő maga is csendes ilyenkor.


Orálnál a mélytorkot és a fogazást nem engedné.


Ez negatívum? Ha amúgy ezeken kívül sok mindenben benne van, leszámítva a durván undorító és aberált dolgokat.


2017. nov. 19. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Továbbá nem szereti ha a partnere hangos szex közben, ő maga is csendes ilyenkor. "


Erről az egyről van negatív véleményem.Ne szabja meg nekem, hogy csendes vagy hangos legyek közben.

A többit pozitívnak értékelem.

2017. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
En szeretek hangos lenni, engem ez zavarna. A karomkodassal sincs bajom, ha felizgat kicsuszik eg ket olyan szo ami amugy nem resze a mindennapjaimnak :)
2017. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ritka, mint a fehér holló.

De szimpatikus. Kivéve azt, hogy legyek csendes szex közben. Az nem megy :)

2017. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül várná el a teljes csendet, inkább csak a nagyon hangos visítozás ami zavarja.
2017. nov. 19. 11:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyedül a csend elvárása ami nem tetszik. Én csak akkor vagyok néma ha olyan helyen vagyunk ahol vékonyak a falak.

Bár a csúnya beszédet, enyhébb karmolást, harapást, hajhúzást szeretem, de ezekről lelehet mondani.


A többi nekem mind pozitívum, van amitől én is undorodom, vagy csak nem szeretem. Vagyis hasonló vagyok :D

(nem kérek privit, van barátom)

2017. nov. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mit gondolok arról ha egy férfi utálja az anális szexet? mindegy hogy ő csinálja vagy rajta csinálják"

Azt gondolom hogy végre egy FÉRFI (itt a gyakorin ritka az ilyen. Mondjuk a valóságban szerencsére azért akadnak jócskán)

2017. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szimpatikus a hozzáállása.
2017. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ó te kis álomkany. Be akarsz vágódni mi?
2017. nov. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Barcsak.
2017. nov. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!