Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szúró, alhasi fájdalom, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szúró, alhasi fájdalom, de nincs sex?!

Figyelt kérdés
Lányok! :D főképp hozzátok szól kérdésem :D ti is jártatok már úgy, hogy a párotokkal már javában menetelt az előjáték, szinte már "téptétek" le egymásról a ruhát, de egy váratlan esemény következtében az egymás babusgatását abba kellett hagynotok, és későbbre halasztottátok a szerelmeskedést...a lényeg itt következik...mindketten elég erős izgalmi állapotban voltunk, de én először tapasztaltam azt, hogy nagyon görcsöl az alhasam, szinte mensi görcs szerű... kérlek nyugtassatok meg, hogy nem én vagyok az egyedüli, aki így járt :D :D Kicsit kesze kusza, szoval előre is bocsanat! :D 19/L
2017. nov. 19. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs valami nőgyógyászati problémád?
2017. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Állítólag ez normális.
2017. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,elméletileg a méhösszehúzódás okozhat hasi görcsöt,és betegség se kell hozzá.

Nekem is előfordult már orgazmus után vagy szex közben,és semmilyen nőgyógyászati problémám nem volt.

Max aminek köze lehetett hozzá az az,hogy már közeledtem a mensihez.

De egyébként a biztonság kedvéért én is megnézetném magam hátha,de azt gondolom,hogy ez normális,előfordul..

2017. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincsen nőgyógyászati panaszom, de köszönöm a válaszokat! :) 2 napra rá megjött a mensim :D
2017. dec. 6. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!