Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hülye tanács: Mondjam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye tanács: Mondjam a barátomnak hogy csak akkor dughatja meg a fenekem, ha én is az övét. Azt monda OKÉ. Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Néhány napja kérdeztem, hogy mit mondjak a barátomnak, aki ki akarja próbálni az anált. A fenekem nyalását már eddig is hagytam, de azt szeretem, jó is, de tovább utálnék menni. Azt mondták mondjam neki, hogy megdughatja a fenekem, ha én is az övét felcsatolhatóssal (ami hát nem nagyon érdekel finoman szólva...), mert hogy a férfiak ettől visszahőkölnek. Hát ő meg azt mondta, hogy rendben, neki ez beleférne.


Akik múltkor is ilyen okos tanáccsal láttak el (vagy akár mások is, bárki), most mit tennétek? És főleg: Én most mit tegyek? A kérdés arra van kihegyezve, hogy nekem most mit kéne csinálni, nem arra hogy rágódjunk a múlton amúgy.


2017. nov. 28. 18:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk azt mondod, hogy hirtelen jött az ötlet, és csak viccnek szántad. Már ha a fordított felállás téged tényleg nem izgat egyáltalán, és azt semmiképpen sem szeretnéd kipróbálni.
2017. nov. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Megmondom a tutit :P Szex előtt vegyél be hashajtót,és hagyd magad, egyszer kibírod kicsit,de biztos hogy soha többet nem akar seggbedugni, ha már az elsőnél kb lefos...d a farkát.
2017. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Arra nem gondoltál, hogy blöfföl? Hidd el, ha a háta mögé mennél a felcsatolhatóssal nem lenne ekkor a szája! :D

Egyébként meg mondd el neki őszintén, hogy Te nem szeretnéd se így-se úgy. Ha igazán szeret, akkor megérti. Csak olyan olyanba menj bele, amit mindketten akartok! Ez a szex lényege, nem az, hogy a másik kedvéért eltűrjünk valamit, amitől irtózunk! Ha nem akarod az anált, akkor nem lesz! Vagy megszokik vagy megszökik! Ha emiatt elhagy, nem is kár érte!

2017. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

4:


Igen, világos hogy egyből őszintének kellett volna lenni, hogy nem, ezt nem akarom semmi körülmények közt. Csak többen is írták az előző kérdésemnél nők XD-zve, hogy mondjam neki hogy akkor én is megdugom őt, lássuk majd mit szól hozzá, mert gondolom azt hitték hogy nemet mondana. Csak elkapott az impulzus engem is erre.


1: Neked is köszi.

2017. nov. 28. 18:17
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Vegyél sikosítót és kérd meg, hogy inkább vigyen el vacsizni, mert te annyira nem akarnád őt.

De ne közvetlenül előtte legyen a romantikus vacsi!!!

2017. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sosem késő őszintének lenni! Ha jó a kapcsolatotok és nem egy éretlen hülyegyerek, akkor igazán megértheti! Mindkettőtöket megkímélitek egy kellemetlen élménytől, hiszen ha szeret, akkor neki sem lesz jó, ha azt látja rajtad, hogy knyszerből csinálsz valamit!

És még egy tanulság: XD-zős nőket pedig nem szabad komolyan venni! Jó, nyilván poénból bedobhattad volna, hogy miután láttad a reakcióit, rögtön"lehűtsd".

2017. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha a multkor is rossz tanacsot kaptal, miert gondolod, hogy most jobbat fogsz? :) A parod, o az akivel elvileg mindent megtudok beszélni, mert a kapcsolat azért jobb esetben errol is szol. Ulj le vele mond el neki a storyt, es hogy ez nem fér bele nalad. Jobb esetben megerti es elfogadja es nem fog gyozkodni tobb hetig utana:)
2017. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Menj fel egy szexshop oldalra és vegyél egy 30 cm hosszú és 10 cm széles fekete felcsatolhatós brokit és mond meg neki hogy te kezded. szerintem azonnal meggondolja magát. :D


Vicc ami vicc. Ne menj bele ha nem akarod. ne légy rabszolga aki mindent enged mert akarja hogy a másiknak jó legyen még akkor is ha neki nem jó.

2017. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Hát dugd meg aztán ő is megdug.

Én is el lőttem ezt csak +-ba hozzá tettem azt,hogy "És ha élvezed akkor Te is megdughatod a Popsimat."

2017. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ez a kitétel azért nem jó, mivel nem teljesen ugyanaz a "felépítése" egy férfinak, mint egy nőnek. A pasiknak ott a prosztata, úgyhogy benne van a pakliban, hogy ők még élveznék is..
2017. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!