Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha problémám van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha problémám van az arcommal, de csak szopatásra mennék prostihoz, akkor fogadna?

Figyelt kérdés

Balesett miatt.


Vagy így esélytelen?



2017. nov. 29. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Mondd azt neki, hogy TEK-es vagy és menj símaszkban. :D
2017. nov. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vicces :'(
2017. nov. 29. 15:56
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Fogadni fog
2017. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ezen ne aggódj, fogadni fog. :)
2017. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem biztos hogy szóba áll veled.Telefonon beszéld meg vele és esetleg küldj neki képet hogy ne az ajtóban kelljen visszafordulnod.Ez nem vicc.
2017. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Meg bocsi a 2 T miatt...


Viszont már felhívtam többet és sokan nem vállalják, eddig 2 mondta hogy vállalja, de picit igénytelennek tűnnek, mondjuk főleg azóta hogy felhívtam Őket és hallottam a flegma hangjukat. Meg kicsit mintha be is lennének állva vagy nemtom.

Egyébként az egyik nem enged értékeléseket, a másik pedig igen, de még egy sincs nála és Ő csak hozzám, szállodába vagy autóba jönne (az autó megint csak az igénytelenségét mutatja nekem, bár lehet tévedek)...

Mondjuk eddig még Ő a legesélyesebb.


Privire válasz: Azért mert senki sem akar ilyen barátot.

2017. nov. 29. 16:43
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Szia! Én vagyok, aki privátot írt. Szerintem lebecsülöd magad. Biztos vagyok benne, hogy találnál magadnak valakit. Aki egy balesetből származó heg miatt nem áll veled szóba, az felszínes.

Ui.: azért írtam privátot, hátha van kedved beszélni erről valakivel.

27 N

2017. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Menj ki az Ócsaira.
2017. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Ne legyél igénytelen lányokkal. Ne becsüld le magad. Beszélgess ismerkedj,minden embernek megvan a párja. Nem kell prostihoz menned.
2017. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
de rendes vagy 7-es!
2017. nov. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!