Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyem rá magamat, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá magamat, hogy végre elmenjek prostihoz?

Figyelt kérdés

Mindíg nem tudom megálni, kiverem és utána már le kell mondanom mert félek.

De amúgy is félek.

Sajnos szociális fóbiám van és a gyógyszereim (legálisan szedem) sem segítenek sokat.

21 leszek és még mindíg szűz vagyok. Nincsenek barátaim, csak tanulni és dolgozni járok, de ott sem tudok be illeszkedni.

Képzelhetitek, hogyha még egy lakásos nőt sem tudok meglátogatni, akkor sosem lesz barátnőm. És egyre rosszabb ahogy öregszem, s bár ésszel felfogom, hogy csak a fejemben létezik, de akkor is a szüzességem is egyre nagyobb teher.

Az a baj, hogyha felhívok egy hírdetőt, már akkor is a torkomban dobog a szívem.

Meg pl. 16nak nézek ki, ha alkoholt veszek olyankir is elkérik a személyimet. Félek a prostinál is valami ilyesmi lenne, de én a valódi nevemet sem szeretném elárulni...


Valaki járt hasonló cipőben? Hogy ment el végül?



2017. nov. 10. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos... én 29 múltam.

Még mindig szűz vagyok, illetve orálra már fizettem be, de a szextől félek, főleg, hogy orálnál se nagyon áll fel rendesen.

Maszturbációnál még csak-csak, bár hogy közel 10 éves vérnyomás csökkentővel élek, a kis elhízás mellett a merevedési zavar is kijött mellékhatásnak.

3x váltottunk gyógyszert már, de minden vérnyomáscsökkentő egyik mellékhatása a merevedési zavar, a működési elvéből adódóan.

Nekem alapjába véve nincs bajom a kommunikációval, könnyen beilleszkedek társaságokba, de a nőknek tutira nem kellenék még rövid távra sem, mert nem vagyok kigyúrt pasi. A futástól a tüdőm miatt vagyok eltiltva, a 3x műtött alhasi lágyéksérvem miatt (már szilikonhálóval erősítették meg legutóbb) meg az egyéb sportok 95%-ától, mivel a hasfalat majdnem minden terheli. Utolsó lágyéksérvem a TRX-től jött elő második edzésen. Szóval ha annyira gyúrós lennék se tudnék neki kezdeni... A nőknek meg csak az izmos pasik jönnek be.


Szóval pontosan tudom, mit érzel, de azt mondom, ülj be az autóba, menj ki valami legális türelmi zónába, és mikor már melletted ül a nő, nem sok választásod van.

Ha csak telefonálgatsz meg gondolkozol, akkor nem jutsz előrébb soha! Tedd, vagy ne tedd, de sohase próbáld! Ennyi...

2017. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

felhívtál egy prostit de nem mertél beleszólni a telefonba? v nem mentél el? v fel se merted hívni?


nézd ez elhatározás kérdése. vagy erőt veszel magadon vagy nem. az ajtóig kell eljutni, onnan már csak nem szaladsz haza.

2017. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam, kaptam időpontot, aztán megint felhívtam és lemondtam...
2017. nov. 10. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem kerd meg a csajt, hogy csinalja o a dolgokat.

El se kell mondanod, hogy szuz vagy. Nyilvan erezni fogja rajtad, hogy nem vagy egy kaszanova, de kitalalod pl hogy reszegen buliban probaltatok egy lannyal de nem sikerult elelvezni, vagy mittudomen.

Ne verd ki elotte par napig, es menj csak fel orara. Annal tobb ugyse fog kelleni, ha turtozteted magad. Legalabb megtudod, mire szamithatsz (legkozelebb, ha mesz) ha egy lannyal, es tul esel rajta.

Nem feltetlen kell elsore kutyaba dongetned 1 oraig a csajt, foleg ha gatlasos vagy. Szepen lassan kozelitsd meg a dolgot aztan belejossz.

2017. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

5 év böngészes után mentem el.


Találtam egy helyes csajt. Írtam neki üzenetet, ott megdumáltuk. Aztán odamentem.


Betoltam előtte egy Xanaxot. Reggel vertem. Előtte 3 napig nem.

Bementem, lefürödtem. Aztán kicsit dumáltunk, lovagoltatást kértem, cumit nem is. 5-6 perc után sűltem el. Kicsit cink volt... utána duméltunk, 20 perc után újra felállt és missziben pakoltam tovább, majd kutyában is kicsit. Rájöttem nem is nagy cucc. Kicsit puha voltam, idő is szorított szóval nem tudtam lőni. Ennyi a sztori

2017. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az első alkalamtól ne parázz, úgyis elmész 5 perc alatt. esetleg menj inkább először erotikus masszázsra, eszo-ra, mert az arra van kitalálva, h ne rögtön élvezz el. kicsit barátkozz a dologgal az aktus meg ráér 3.-4. alkalommal sztem
2017. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2%
Ne menj prostituálthoz. Főleg ha látja rajtad, hogy felhívni alig mered, kihasználhatja a helyzetet, elkéri előre a pénzt és elküld, ha látja, hogy ennyire nem vagy ura a helyzetnek. Ezt most nem bántásként írom, megértem, csak a prostituáltak azért elég szemetek, egy részük! És le is néznek téged, amiért csak így tudsz szexhez jutni. Arról nem beszélve, hogy naponta többem mennek át rajtuk, én biztos nem mennék hozzájuk, pláne nem első alkalomra, inkább kibírnám akármeddig, ha csak ez a lehetőség lenne.
2017. nov. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!