Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostitúciót miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostitúciót miért nem teszik legálisá magyarországon?

Figyelt kérdés
Lehetne olyat hogy aki prosti akar lenni az legyen mondjuk egyéni válallkozó és adózon ő is illetve ez igy munkaviszony lenne neki igy nyugdijat is kaphatna, és számlat is kellene adnia. Aki pedig sunnyog es tovabbra is illegalisan csinalna a dolgot adozas meg minden nelkul azokat elkapni es sulyos penzbirsagal(tobb millio ft-al)buntetni őket, nem jobb lenne igy?? és ha az ugyfel nem azt kapja amit kert akkor meg reklamalni illetve panaszt tenni is tudna.

2017. dec. 2. 12:09
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
most jottem ra ezt nem ebbe a kategoriaba kellett volna tenni
2017. dec. 2. 12:11
 2/21 A kérdező kommentje:
át lehet rakni valahogy?
2017. dec. 2. 12:11
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Legális is pont ahogy leírtad lehet vállalkozó ként végezni.
2017. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mar kitalalták, csak senki nem igy csinálja..
2017. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom de nem foglalkoztam a témával maga a tevékenység nem illegális csak a helyzet az hogy türelmi zónákat kellene kijelölni. Egyszer ki is jelöltek Miskolcon de nem volt hosszú életű. A reklamáció nagyon érdekes dolog mert itt Ausztriában legális pl az ügy de mondjuk ha valaki olcsób lányt választ (100 euró egy óra) ha házhoz jön és nem teljesen azt csinálja amit kérek akkor lehet reklamálni de mivel sok román lány van én nem szeretném pl hogy egy Adrian nevű testőr utána elbeszélgessen velem. Szerintem (tisztelet a kivételnek) de sok lány próbálja kevés munkával megúszni az aktust hamar letudni a pasit és könnyen pénzt keresni pl hogy egy órára fizetsz de azt nem mondja senki hogy csak egyszer lehet élvezni de ha elsülsz akkor már öltözik is és megy, aki nem ilyen ő tényleg szereti a szexet vagy állandó vendégkört szeretne megtartani. Elnézést eltértem a témától Magyarországon az a baj hogy gyakran a rendőrök a pasikat zaklatják akik prostihoz mennek mivel ha lakásra megy valaki és az nem türelmi zóna ez szabálysértés kellemetlen helyzetbe kerülhet az ember. Nincs ez sem mint sok más rendesen szabályozva. Am azért nem legalizálják mert Magyarország aláírta a new yorki egyezményt.. De ettől független igen is lehet lányt találni aki nem profi de nem is amatőr és az isten meg nem mondja hogy pénzért van veled
2017. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

Úgy tudom már legális.

Kell a Prostinak valami kártyát kiállítani arra hogy ő mivel foglalkozik és Adóznia kell.

Ha ez meg van rendelkezik ezzel a kártyával és rendesen Adózik akkor a kutyát nem érdekli ha pénzért dug

Legalábbis 5-6 éve ez volt a Hírekben

23N

2017. dec. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%

Meg a Prostik 80%-át Futtatják ès nem jókedvükből csinálják.

Egy Stricci meg tudod mikor Adózna

2017. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
7. A stricike akkor, ha felnyomják a rendőrségen, akkor kénytelen lenne perkálni.
2017. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

Stricik már nincsenek, csak az utcán mert senkinek nincs szüksége rájuk. És akár 8 év letöltendő börtönbüntetésre is ítélhetik Őket...

(Csak sajnos nem nagyon foglalkozik velük a hatóság, akkor sem ha egyértelmű és másért előveszik, pl. Késelésért... Lásd: Lakatos Brendon / Lőrinczfalvi Gusztáv)


És a prostitúció, legalábbis lakásos formában legális. Csak éppen nem szeretnek a hölgyek adózni, vagy akár kiváltani a vállalkozóit, így adócsalók.

2017. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
na errol van szo valoban adocsalok, ezert kellene kotelezove tenni hogy csakis vallallkozokent csinalhassak ezt, aki nem igy csinalja azt szarra kell buntetni, csak rajuk kell talalni ami nem nagy dolog es mar lehet is buntetni oket, az allam miert nem csinalja ezt?? en ezt csinalnam, striciket is elfogni es mehetnek a sittre, nem kivitelezhetetlen dolgok ezek szerintem.
2017. dec. 2. 15:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!