Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért rasszista Magyarországon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rasszista Magyarországon a nők 80%-a akik Anotalkoznak?

Figyelt kérdés

Csinaltam egy felmerest az AnoTalkrol melyben arra jottem hogy kb 10 lanybol 8 utalja a ciganyokat. A teszt a kovetkezo kepp zajlott:

Ossze dobott Xy-al beszelgetesbe kezdtunk mely mindig jo iranyba haladt tok normalis beszelgetes,vicces,erdekes stb amelyben megismertuk egymast a 2 fellel. Ez utan jon a mas elerhetoseg szoveg melyben egy olyan facebook accountot adok meg amin nincs profil kep. El kuldom egy kepet amin 3 ember van vagy 4 (valtozatossag) amibol legalabb 2 cigany szarmazasu de nem az a otvar hanem a normalis. A kovetkezo reakciok fogadtak mikor kozoltem hogy en ez es ez vagyok (tegyuk hozza 1x sem valodi kepet hanem netrol letoltottet mutattam meg): Azonnali letiltas. Szanalmas beszelgetes hogy mondjam azt hogy a feher vagyok, 1 lanyt nem erdekelte a tobbi pedig csak szimplan nem irt utana vissza.

Ennyire szanalmas szar orszagban kell ellnie az embernek? :D



2017. nov. 29. 22:54
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Esetleges elirasokert elnezest de telefonrol irtam.
2017. nov. 29. 22:56
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Igen, ennyire szánalmas szar országban élünk, ahol ilyen mentalitás alakul ki egy csoport miatt.

Megnyugodhatsz, koreaiként nem tiltottak volna.

2017. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Borsodban lakom. Ez azért itt lakva nem meglepő. Anyum kivágott volna ha egy cihu fiúval jövök haza anno.

Mondhatni hogy jajj előítéletesség, meg miegymás, de igenis nagyon meg kell gondolni hogy ki felé nyitsz még csak barátilag is! Elvetemültek sokan azért. Természetesen vannak cigány ismerőseim, a legbizalmasabb barátnőm egy cigánylány, tudja hol a kulcs, csengetnie sem kell, mindig szívesen látott nálunk.

De a legtöbb ember fejében az a kép él, hogy mindenki rossz, aki cigány. Pedig nem így van!!

2017. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Jól van 79%, csak a kutyának nincs kedve kockáztatni.
2017. nov. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, utolsó.
2017. nov. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5. Ebben teljesen igazad van de sajnos a Magyarorszag tarsadakma annyira visszamaradott agyilag hogy a sajat tragyajuktol mar nem latnak meg az orruk hegyeig sem. Ra neznek xy emberre es mar egybol az eloitelesseg. Nekem is sok cigany ismerosom van, az egyik kornyezetvedelmi mernok amit nem igazan konnyu elerni es megvalositani. De sokszor szarba se veszik mert ra neznek es latjak hogy cigany. Szanalmas ez a tarsadalom :/

En ugy mond "selyem" fiu vagyok es idegesito hogy a sok tini r..banc ram van kattanva pedig haverom is helyesen nez ki de szarmazasa miatt undorodnak tole es ez bant engem. :/

2017. nov. 29. 23:09
 7/18 anonim ***** válasza:
98%
Én ferfikent passzolom a cigàny nőket akkor rasszista vagyok? Persze hogy lehetnek kedvesek es en oket is elfogadom de ez olyan mint hogy gyerekekre se nyugdijasokra se bukom es azert valamennyi differencia van a genetikaban tehat ami egyik gen mondjuk egyik eznikumba a nőknél van az a màsiknàl a férfiaknàl ez pont elég hogy passzoljam de nem tartom fontosabbnak magam
2017. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Latom sokatoknak meg a rasszista szo is kulon problemakat okoz mert nem tudjatok a jelenteset. 9-es attol hogy te fiu kent nem vonzodsz a cigany lanyok utan nem leszel rasszista, egyszeruen mas az izlesed. De amit ezek a lanyok csinaltak az rasszizmus mert miutan megtudtak hogy "cigany" vagyok (azert tettsm idozojellbe mert nem vagyok az de azt mondtam es mutattam a kepen) utana kezdtek el szanalmas modon viselkedni.
2017. nov. 29. 23:18
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Miért lenne más ha egy férfi nem vonzódik a roma nőkhöz mintha egy nő nem vonzódna a roma férfiakhoz? Ők nem tudták, hogy 'roma' vagy amég nem küldtél képet. Sőt a kinézeted sem ismerték. Ne legyél már álszent. Akár mennyire jól elbeszélgetsz egy anonim társkereső oldalon bárkivel, ha küld egy képet és a kinézete nem tetszik akkor nem fogod eröltetni a dolgot. Ha egy fehér ronda srácról küldenél képet akkor is hasonló reakciót kapnál.

Ne legyél már ennyire képmutató.

2017. nov. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Arrol nem is beszelve hogy felora mire feldob egy not mert rabolod az idejuket
2017. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!