Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a férfiakat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiakat egyáltalán nem zavarja, ha egy nő nézi őket miközben pisilnek?

Figyelt kérdés
Takarítóként ki-be járok a férfi mosdóba is. A férfiakat ez viszont egyáltalán nem zavarja, pedig kicsit engem is izgat a dolog, szóval el szoktam menni a piszoárok felé is. Ők viszont úgy tesznek mintha ott sem lennék.
2017. dec. 3. 11:27
1 2
 11/18 mantis religiosa ***** válasza:
Légy nyugodt, sokan fantáziálnak Rólad közülük is, főleg ha még jól is nézel ki! :-)
2017. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A tirkárnő, takarító, konyhás, ápoló mindaddig láthatatlan, míg nincs jó melle,vagy segge.
2017. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12:57 : Ez ritka hely lehet. Mindenesetre a válaszolók is alá tudják támasztani, hogy ez a bevett szokás.
2017. dec. 3. 18:58
 14/18 anonim ***** válasza:
Elkezd felállni ha ilyen történik, de nem zavar, ellentétben ha vki közvetlenül mellettem pisil és nincs ilyen kis elválasztó fal. Ebből tanulságos, hogy a gyengébbik nem előtt nincsenek gátlásaim meztelenül...
2017. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha bámulnak zavar.Férfiak állnak mögöttem ha nem nagyon kell akkor szorongádtól nem jön ki semmi.


Egyszerűbb levegőnek nézni.

Balhézással csak magamra hívom fel figyelmet. Messziről mit látsz igyekszem úgy állni, hogy ne lássad. Gondolom sok péniszt láttál már. Sose gondoltam, hogy a takarítókat ez izgatja.


Te neked ott a munkádat végzed, én is munkából jövök. Lehet, hogyha együtt zuhanyoznánk akkor se állna fel.

Különben is mi baj nudizmussal?

Hány éves vagy?

2017. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De arabyos, reggel élettanilag áll fel. Magdi, vagy Marika néni akkor takarít, nagY csendben. Van, aki rájzk mozdul. Egs!
2017. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Simán leszoptam a férjem, ha befejezte a boritválkozást.
2017. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hajnalban, se gyerwk, se tirkárnő nem volt. Tehát semmi sem zavart.
2017. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!