Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A társadalom miért nézi le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalom miért nézi le azokat a férfiakat, akiket nem lehet a női nemiszerv által irányítani?

Figyelt kérdés

Én több ilyen férfit is ismerek,akiknek jó egyedül,illetve nem tartanak csak azért egy kapcsolatot fenn,hogy legyen valami szex.


Több korosztályból is ismerek ilyet.


A legtöbben lesajnálják őket...


2017. nov. 19. 22:19
 1/10 A kérdező kommentje:

Ellenben,vannak olyan szoknyabolond férfiak,akik képesek magukat megalázni akármennyire egy kis "mézért".


Ezekre hősként tekintenek:D

2017. nov. 19. 22:22
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedulallo vagyok nem a punci iranyit hanem a nő aki beveti a mélyedését is az ügyben én szeretem ezt
2017. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Rendkívül racionálisan gondolkodom. Eléggé makacs vagyok, nem vagyok manipulatív, bár én szoktam lenni a domináns fél a párkapcsolataimban, még úgy is, hogy nagyon lelkis vagyok, és lehetséges, hogy ez a mostani párkapcsolatomnál is így lesz (bár még csak a rózsaszín ködnél tartunk), ennek ellenére azért tegyünk különbséget aközött, hogy valakit nem lehet irányítani egy női nemi szerv meg aközött, aki azt hazudja magának és a környezetének, hogy ő teljesen jól van egyesül. Minden empátiámmal együtt úgy gondolom, hogy ezek az emberek ideológiát gyártanak arra hogy nem tudnak vagy akarnak csajozni, az most mindegy, hogy bajuk van a mérettel, az idővel, vagy csak egyszerűen csúnyának vagy unalmasnak tartják magukat. De a legszánalmasabb mind közül az hogy te csak méznek vagy női nemi szervnek nevezed azt amivel egy kapcsolatban rendelkező férfi rendelkezik azzal szemben mint akinek nincs kapcsolata. Fel sem merül az érzelmi szál, fel sem merül az az Isten tudja hány dolog ami összehozta vagy összetartja őket. Netán közös gyerek stb... Apádat is csak egy női nemi szerv irányította amikor megfogantál, igaz?
2017. nov. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Engem nem érint a kérdés,én nem a nőket szeretem:D


Csak ismerek ilyen férfiakat:)

Pl az egyik nemrég mesélte,hogy a húga már vagy fél éve kéreti a pasiját,meg mit össze küzd egy kis dugásért.

Szerinte nem éri meg 10 perc élvezet ennyi energiabefektetést.

2017. nov. 19. 22:52
 5/10 A kérdező kommentje:

De volt olyan lakótársam is a egyetem alatt,hogy a csaj a barátját mindenért ugráltatta.

Menj ide,menj oda,"este majd megkapod a jutalmadat".


Úgy viselkedett,ami már megalázó volt,de neki megérte,úgy tűnik.

2017. nov. 19. 22:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó de nem ezt mondtad xd Párhuzamot vontál aközött aki becsicskul egy lánynak és azt állítottad vele szembe akinek nincs barátnője. Semmit nem mondtál a köztes állapotról
2017. nov. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat azért bonyolultabb, minthogy ki lehessen jelenteni, hogy a másikat csak egy nemi szerv irányítja.
2017. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Értem a kérdésedet.

A társadalom minden devianciát lenéz. Viszont nem homogén, nem lehet egyénekre általánosítani. A férfi-nő szexuális kapcsolat elfogadott, megszokott, és hagyományosan a férfinak kell a nőt meghódítania. Ez atavizmus, és változóban van. Ma sokszor a lányok kezdeményeznek, és gyakran éppúgy vágynak egy farokra, mint a férfiak a puncira. Minden, ami eltér ettől, az szokatlan, aminek az elfogadása IQ kérdése.

Van, aki lenézi, de sztem a többség semleges.

2017. nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Értem a kérdésedet.

A társadalom minden devianciát lenéz. Viszont nem homogén, nem lehet egyénekre lebontani. A férfi-nő szexuális kapcsolat elfogadott, megszokott, és hagyományosan a férfinak kell a nőt meghódítania. Ez atavizmus, és változóban van. Ma sokszor a lányok kezdeményeznek, és gyakran éppúgy vágynak egy farokra, mint a férfiak a puncira. Minden, ami eltér ettől, az szokatlan, aminek az elfogadása IQ kérdése.

Van, aki lenézi, de sztem a többség semleges.

2017. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Igen,látom te megértetted mire gondolok.


Persze hoztam itt szélsőséges példákat is,de alapvetően a legtöbbször a nő irányít,a nőt kell meghódítani,ahogy te fogalmaztál.

Pl az a nő nagyon ritka,aki csak úgy hajlandó lefeküdni a másikkal pusztán mert arra van kedve,és neki is jó.


A többség a társadalmi szabályok miatt(mert akkor azt mondják rá,hogy k-rva),illetve valamilyen haszonszerzés miatt azért előtte elég sokáig kéreti magát.


De olyanról is hallottam már,amikor kapcsolatban vannak vagy már házasok és akkor is fegyverként használja azt a tényt,hogy neki kell engedélyt adni.


Az az alapvető sztereotípia,hogy azok a férfiak akik ebből nem kérnek,ők biztosan rondák vagy csórók,stb.

Mi van ha egyszerűen valaki csak azt mondja,hogy neki ezekre a körökre,játékokra nincs kedve,türelme,inkább néha megfizet egy prostit vagy többnyire megelégszik a virtuális világgal,mert nem éri meg az erőbefektetés.


Olyan ökröt is láttam már,aki lakáshitelt vett fel,fizette és ráíratta a barátnője nevére a lakást.

2017. nov. 20. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!