Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jokislanynak tunt megis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jokislanynak tunt megis hatalmasat szexelt velem. Es belezugtam tetszhetek neki? Tobbi lennt

Figyelt kérdés
Ugymond a suli egyik "meno" fiu ja vagyok es van egy lany osztalytarsam aki ilyen total csendes meg minden jo tanulo ez a tipikus jo kislany kategoria.. Es volt egy after amire most eloszor o is eljott a lenyeg h eleg gyorsan haladtak az esemenyek.. Tancoltunk..pedig amugy alig beszeltunk egymassal eletunkbe en strebernek tarottam o engem pedig nagypofaju h*lye gyereknek.. Na es a lenyeg h mikor eleg kozel voltunk egymashoz felallt a cerkam es ezt o is eszrevette.. Es ekkor megcsokoltam.. visszacsokolt es eljutottunk a mozgasserult mosdoig ahol aztan szexeltunk egy hatalmasat.. Mondanom se kell h ez engem mennyire meglepett raadasul vmi eszmeletlen jo volt vele.. Konkretan osszepasszoltunk.. Ja eshozza teszem h egyikunk se volt berugva csak 1-1 poharra ittunk.. Es a kovi nap a suliban ugyanugy ment minden mintha mi sem tortent volna viszont en total belezugtam.. Lehet nala eselyem ha ebednel egyszer ketszer engem figyelt mikor en nem neztem oda? (En 18,o 17 meg egy evunk van hatra)

2017. dec. 5. 19:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#9, aki introvertált, nem feltétlenül szégyellős.

Én introvertált vagyok, de ha szexelhetnékem van, elmegyek egy buliba és felszedek vkit.


Ettől függetlenül a kérdés szerintem is gáz.

2017. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne igaz,miert irna ki?! Bar mindegy is..

Akkor hulyesegeket hordtatok ossze hogy az valami hihetetlen.

Ki mondta nektek hogy a csaj introvetalt?Azert mert "streber" vagy mert "csendes

2017. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Utolso* vagy azert mert csendes?Ennek mikoze a bezart szemelyiseghez?

Ha valodik a sztorid akkor lehetseges hogy azt gondolja hogy te bantad meg,igy enis ugy tennek mintha misem tortent volna.Nem akarnam hogy egjen az arcom.Ha valoban olyan jo volt akkor menj es mondd el neki.Mit veszitesz vele?! Semmit..

2017. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A szex nem mindig jelent szerelmet is.. De ma probalkoztam nala.. sot igazabol konkretan ugy mentem utana mintha a kiskutyaja lennek amit amugy sztem aranyosnak talalt mert egyszer ketszer el is pirult de tovabbra se esett szo arrol az esterol.. es egyre tobbet beszelgetunk.. talan megis van eselyem..es egyre jobban kezdek belezugni.. a haverjaim idiotanak tartanak miatta de mar ez se erdekel..
2017. dec. 6. 15:18
 15/20 anonim ***** válasza:
Te itt valami gagyi romantikus vígjáték sztorit próbálsz beetetni az olvasókkal.
2017. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Sok sikert!

Drukkolok nektek! ;)

2017. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Elhivtam egy rendes randira es igent mondott :) koszonom azoknak akik hittek nekem es esetleg szurkoltak is
2017. dec. 8. 00:06
 18/20 anonim ***** válasza:
Mi lett amúgy belőle? :)
2018. aug. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
mi volt? eltelt azota lassan 5 év :D
2023. márc. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? :D
2023. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!