Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban előfordulhat, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban előfordulhat, hogy egy férfi nem tud érzelmek nélkül szexelni?

Figyelt kérdés

Nem egy random egyéjszakás voltam neki, akkor már randizgattunk egy ideje.

Soká tartott, még egyáltalán eljutottunk addig, előtte csak pettingre volt hajlandó, de akkor is úgy, hogy csak nekem legyen jó, én ne érjek hozzá, maximum ő magához, de azt se nagyon tette.

Végül mire rászánta magát, nem nagyon voltunk előbbre, mert sehogy sem tudta felállítani, se magának, se a segítségemmel, sehogy. Végül nagy nehezen sikerült, de 5 perc után abba is hagyta, mert hogy közben lekonyult.

Eleinte magamat okoltam, biztos van bennem valami komoly hiba, ami így hat rá, csak én nem tudok róla (de a korábbi kapcsolataimban nem volt ilyen), arra is gondoltam, hogy vele lehet a baj, méretügyi okokból kifolyólag (10cm kb), de nem vagyok ilyen szinten tisztában a férfi anatómiában, hogy az adottságai korlátozhatnák esetleg bármiben is.

Végül benyögte, hogy szerelmes az exébe, annyira, hogy esélytelen, más nőre feálljon.

Csak ez meg ott sántít, hogy előtte eldicsekedte, hogy sose voltak gondjai ilyen téren, 3 óra egyfolytában neki semmi...



Nem akartam megbántani, így csak szépen csendben hagytuk egymást.

Most ezt így leírni se esett jól, olyan, mintha utólag is direkt megaláznám, pedig nem akarom (ott se tettem, inkább magamat éreztem rosszul)


20 körüliek vagyunk mindketten.


2017. dec. 5. 21:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem érzelem kell a szexhez.
2017. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nálam így van, régen azt hittem csak párkapcsolatban megy, de rájöttem, csak megfelelő belsőt és külsőt kell találnom

tehát belsőre is nagyon vonzónak kell lennie a lánynak

és rá kell hangolódni, persze nem azt jelenti, hogy ne működnie a dolog, csak sokkal izgatóbb, ha lelkileg ráhangolódok


24F

2017. dec. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!