Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nok, ti ereztek olyat, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, ti ereztek olyat, hogy szexen kivul a ferfiak mar nem tudnak hozzatok erzelmileg kapcsolodni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy egy erzelmi/lelki beszelgetest mar nem kaptok meg a parotoktol,nem kepes ra,habar lehet o is szeretne.
2017. dec. 8. 00:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
A barátnőm ugyan így érez. Szeretem nagyon, de 2 és fél éve együtt élünk. Miről beszélgethetnék vele?
2017. dec. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Sokmindenrol. Nekem jolesne,ha egy beszelgetes alkalmaval,amikor elmeselem a napomat a parom belekepzelne magat kisse a helyzetemben es ugy tudna kapcsolodni hozzam. Pl.,ha elmeselek egy vicces dolgot,akkor nyilvan jo erzes,ha egyutt nevetunk rajta, de ha egy szomoru vagy duhito dolgot meselek az is jo erzes lenne,ha ezt aterezne es kifejezne, hogy megerti, hogy duhos voltam, mert tenyleg duhitoen hangik vagy tenyleg rossz erzes lehetett. Ha erzem, hogy bele tudja kepzelni magat a helyzetemben es figyel ram az kozelebb hoz.


Temanak meg nagyon sokfele van. Az elozo erzelmi kapcsolodason kivul a szemelyisegem felol is jo,ha erdeklodnek. Akar sablon kerdesekkel is lehet indulni, hogy mennyire tartom magam magabiztos/noies/egyutterzo/akarmilyen embernek magam,mivel tudok igazan kikapcsolodni, milyen zeneket hallgattam az utobbi napokban,miert pont azokat. Kb. barmi jolesik a kerdesek kozul,ami azt fejezi ki, hogy erdeklodik valaki a szemelyisegem felol.

2017. dec. 8. 00:21
 3/14 anonim ***** válasza:
Nalunk alig valtunk par szot parommal naponta, lekoti ot es fontosabb a gepezes. Nagyon rosszul esik, nincs kompromisszum, azt mondja nincs velem mirol beszelgetni. 4 eve
2017. dec. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérdező. Hasznosak lehetnek ezek a dolgok számunkra is, amiket itt most le írtál. Szerintem viszont kérd meg a párod, hogy üljön le veled és amiket itt nekem/nekünk elmondtál azt vele is megoszthatod, csak hogy ő is képben legyen miről is szeretnél te beszélgetni. Ez a pár példa talán őt is felvilágosítaná és többet nem kellene kérned, vagy utalnod rá miről is szeretnéd, hogy beszélgessen veled. Első voltam. 29/f
2017. dec. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Hmmmm, érdekes a kérdés, mármint, hogy ez megfogalmazódott benned.... Gondolom,te odafigyelsz rá, meghallgatod a napját, együtt érzel, megérted?! Az a baj, hogy 1 nap után, mikor haza érsz, neked a te dolgaid a legfontosabbak, ezt te közölni szeretnéd és hogy ő "együtt átélje veled". Na már most, ha te közölni akarsz, az nem beszélgetés. Tehát már itt bukott a mutatvány. Ha minden nap neki az a " dolga", hogy együtt éljétek át a napodat, az sem annyira önzetlen tőled. (De még mindig a fickó a szemét). Aztán ott van az, hogy esetleg az ő érdeklődési köre nem abban merűl ki, hogy hibbant tyúkok egész napos rihegését este átélje veled (itt nem téged akartalak megsérteni, bár magadra vetted.... Elgondolkodtató) mindenféle számára értelnetlen sztorikkal. De nyilván neki ez kötelessége, ugye, mert a barinőkkel is ezt beszélitek, hogy ez milyen szemétség, már nem törődik veled...... De, ha majd jön az új pali, na majd az....... És akkor még meg sem hallgattad a párodat, hogy milyen volt a napja, ugye?! De elmondom, pont tele van a f.a.sz.a. az egész nappal és este így lazít. Te meg a megértő barátnője, még buzerálod.... Na puszi angyalom. Nem a palikat akarom védeni, csak mi előtt elkezdetek fröcsögni, előtte kicsit gondoljátok bele magatokat a másik helyzetébe.
2017. dec. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én együtt tudok érezni bárkivel függetlenül attól,hogy járunk vagy nem. Pont ezért volt/van hogy férfiként több lánybarátom van mint férfi. Ennek hátránya is van,hogy azok is beraknak barátzónába akikkel többet is el tudnék képzelni 34F
2017. dec. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha elmeséled a napod bealszom rajta, ha valamit elmesélsz ami szerinted vicces, arról kisül, hogy egyáltalán nem az. Többségetekkel tényleg azért nem tudunk kommunikálni mert nincs miről. Nincs elég közös halmaz, más dimenzióba éltek. A beszelgetéshez nem elég a kémia ami a kapcsolatot beindította.
2017. dec. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

# 5/7

Nem vettem magamra,mert elég erősen mellé lőtted a helyzetünket. Azt viszont sajnálom, ha neked ilyen tapasztalataid voltak, úgy tűnik te is ezt érezhetted valamikor.

2017. dec. 8. 09:07
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszi az első.:))
2017. dec. 8. 09:08
 10/14 anonim ***** válasza:
Én udvaroltam, kedveskedtem, figyelmes voltam. Mit kaptam érte: büdös nagy semmit! Azóta online játék ezerrel, a párom meg bekaphatja. 100X jobb egy netes közönség meg egy jó játék, mint napi szinten szopni egy egoista gyökér nővel. A szex időpontjai a naptárban előre beírva, havi 1-2. A "kedves" párom közölte velem még akkor, amikor lovagias voltam vele, hogy őt nem érdekli a szex, neki nem jelentett soha semmit. Nem fog kezdeményezni, sőt, két pozíción kívül felejtsem el az egészet. Viszont mint emberek jól kiegészítjük egymást, közös lakásunk van, gyerek, autó stb. Hát mi így működünk... mint egy vállalkozás.
2017. dec. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!