Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a lány érzelmileg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lány érzelmileg kihasznál?

Figyelt kérdés

Ő tudja, hogy én szerelmes vagyok belé, de nem viszonozza az érzéseimet. Ennek ellenére viszonylag sűrűn találkozik velem, szervezünk közös programokat, bulikat. Ő nem engedi, hogy átlépjek egy határt, viszont a kapcsolatot sem akarja megszakítani velem. Azt is tudja, hogy így képtelen vagyok mások felé nyitni, de erről ő tudomást sem vesz. Ha szüksége van rám, ha hétvégente ráér, ha segítségre van szüksége, elsősorban akkor keres.


Meguntam már a barátzónát, már egy hete nem beszéltem vele. Úgy döntöttem, hogy inkább nem beszélek vele és nem találkozok vele egy nagyon jó darabig. Vajon jó döntést hoztam?



2017. nov. 9. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Teljességgel jó döntést hoztál.

Ne roncsold tovább a lelked. És amúgy is, ha nem barátkozni akartál vele, akkor ne barátkozzon veled.

2017. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Várj ki lehet ő fog az öledbe omlani 1 hónap múlva, hogy már nagyon hiányzol neki. Ne találkozz vele egy darabig most semmikép. Várj 1 hónapot és meglátod, ha nem keres, akkor tényleg semmit se értél neki a szemében és csak kihasznált, ha keres menet közben ne ugorj az első keresésére, hanem kicsit várattasd meg, hogy most nem érek rá, de 2 nap múlva ekkor és ekkor ráérek és hasonló trükkök.
2017. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, de szerintem ez nem fog működni. Már több mint egy éve epekedek iránta, szerintem ha eddig nem jött össze, akkor ezután sem fog. Két hete egy házibuliban mindketten kissé ittasak voltunk, megcsókoltam kétszer is, és elkapta a fejét, mondta, hogy ne. Pár nappal később mentünk moziba és hamburgerezni. Elég jól sikerült nap volt, de azóta nem beszéltünk, és per pillanat én nem is akarok vele. Talán jobb lesz így mindkettőnknek.
2017. nov. 9. 20:42
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, mert így csak tovább rágódnál a dolgon. Ilyenbe nem is szabad benne maradni.

Vagy max pár hónap múlva beszélhetsz vele újra, ha már kellően eltávolodtatok, akkor viszont egyértelműen jelezd, hogy bejön neked, ha nem akkor meg tényleg hagyjad.

Meg jegyezd meg, hogy nem csak kizárólag egy nő van, meg az igazi stb. légy nyitott más nők felé is, simán találhatsz nála is jobbat.

2017. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor viszont szakíts meg vele minden kapcsolatot ez jobb lesz mindenkinek. Majd elfelejted. Mondjuk én ilyen téren soha nem szaroztam, ha valakivel szakítottam én ott abban a pillanatban őt kitöröltem az életemből egy exemmel sem beszéltem soha többet az életben, tehát én egy 2 éves kapcsolatot is így lezártam, ha kimondtuk, hogy vége onnan nekem megszűnt létezni az adott személy. Jó ti még nem voltatok egy pár még, de így neked elvileg még könnyebb lenne elfelejtened. Bár nem mindenki , ilyen, mint én ez is igaz.
2017. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
élvezi hogy jársz utána, ezért előbb utóbb jelentkezni fog. vannak ilyen emberek.
2017. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én viszont nemet fogok neki mondani. Mert így csak magamat kínzom. De nem értem, hogy neki miért nincs ettől lelkiismeret furdalása?
2017. nov. 9. 21:31
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert nulla érzelmi intelligenciája van?

Jobb az ilyeneket békén hagyni.

2017. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én is erre tippeltem. Pedig sokáig azt hittem, hogy egy nagyon érzelmes lány, de úgy látom, hogy félreismertem.
2017. nov. 9. 21:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Jól.Offos.
2017. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!