Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma kivertem gumiban, de szar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma kivertem gumiban, de szar volt. A gumis szex is ilyen?

Figyelt kérdés
Ma kivertem gumiba (húztam a farkamra gumit és húzogattam a kezem rajta síkosítót használva), de elég szar volt, alig tudtam még a merevedést is tartani és alig mentem el. Amikor csak simán a fitymám húzogatom a makkomon az sokkal jobb. A gumis szex is ilyen szar?
2017. dec. 8. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem szerint is szar. Neha meg le is lankad neki a gumitol. Szoval feltetelezem, hogy nem sokkal jobb, max a latvany meg az erzes,hogy olyannal vagy,skit szeretsz.
2017. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Szarabb, mintha gumi nélkül vagytok, igen.


Nálam mindig van óvszer (farzsebemben, tárcámban), minden nap. Randira is csak úgy megyek, stb. Alkalmim, egyéjszakásom is csak óvszerrel van.


Ettől függetlenül ha már jobban ismerjük egymást, azokat a nőket szeretem, akik óvszer nélkül is akarják. Hatalmas plusz pont számomra, ha egy nő szed (vagy hajlandó szedni) fogamzásgátlót. Van jobb érzés fizikailag a világon annál, mint csupaszon (=óvszer nélkül, angolul "raw") dugni, aztán a végén a punciba élvezni? Segítek: Nincs.

2017. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szeretem gumiban verni rendszeresen úgy csinálom. Azon túl, hogy nem maszatol, imádom érezni ahogy szorítja a farkam. Izgatólag hat rám.

Szexelni gumival viszont nagy nulla. Érezni valamit ugyan, kb annyit, hogy mozgatod benne. Nem érezni sem a finom rezdüléseket, sem a nedvességet, sem a forróságot. Leginkább akkor fogod érezni az óriási különbséget mikor megtudod milyen nélküle.


Persze fő a biztonság. Inkább legyen úgymond kevésbé jó mint, hogy 9 hónap múlva meglepetés érjen aztán jön a csaj, hogy apuka vagy ám kisfiam. :) Rosszabb esetben nemi beteg gondozó.

Gumi nélkül csak olyan lánnyal akit már egy ideje ismersz , kiegyensúlyozott a kapcsolatotok és megbíztok egymásban. Mindez nekik is fontos.

2017. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

4:

Én sajnálnám a pénzt elba szni arra, hogy gumiba verjem ki (azt is nézve, hogy hányszor, milyen sokszor csinálom). Még az átlagos, kommersz, de jó márkáknál is 12 db óvszer 700-800 ft. Zsepiből 100 db 100 ft és ha sok az anyag, akkor is max elég 3 darab.


Hogy szar a vaginális szex gumiban, azzal tökéletesen egyetértek.

2017. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!