Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen könnyűvérűek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen könnyűvérűek a mai lányok?

Figyelt kérdés
Nem ismerek olyan nőt jelenleg, akinek lenne tartása... mindegyik kavar össze-vissza egyszerre több férfival. Se lelkiismeretük, se erkölcsük nincsen. Önzőek, érzéketlenek és mindenkit maguknak akarnak alárendelni.

2017. dec. 9. 22:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
He?
2017. dec. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide szegény Jacko?! Ennyire fehérmájúak vagyunk? :D 21L
2017. dec. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Valaki mutasson már nekem ilyet, mert én egyet se ismerek.
2017. dec. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

:D Az ilyeneken annyira tudok nevetni. Most komolyan? Ha ezt gondolod róluk, akkor minek foglalkozol velük?

Egyébként meg mi a probléma, ha egyszerre több szexuális partnerük is van? Élvezik a szexet, ez olyan nagy bűn? Fiatalok. A férfiak is ezt csinálják. Minek pattogsz ilyeneken, de tényleg...

2017. dec. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%
Utósónál a ponty.
2017. dec. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
# 14/15 nem tudom elengedni ezt a dolgot. birtoklási vágy, egoizmus: az én nőmhöz senki ne érjen! ő csakis az enyém legyen, értem rajongjon!
2017. dec. 10. 01:26
 17/20 anonim ***** válasza:
37%
Egy nő addig a tiéd amíg meg tudod tartani, ha nem, mindenki másé.
2017. dec. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
87%

A birtoklási vágy nem egy egészséges dolog. Minden ember saját maga birtokosa. Ha ezt érzed, fordulj inkább szakemberhez, mert a kapcsolataidra rossz hatással lesz. A szerelem, a kötődés egészen más dolog. Egyébként meg... miből gondolod, hogy azok a lányok, akik egyébként sok mindenkivel lefekszenek, nem lennének odaadóak egy párkapcsolatban? Annyira utálom, hogy a női és a férfi szexualitás így külön van választva, holott nincs szignifikáns különbség.

Úgy gondolom, hogy bármely egyedülálló férfi, illetve nő lefeküdhet akárkivel, akárhányszor, nem lesz ettől kevesebb, tapasztalatot viszont szerez, kiéli magát, párkapcsolatban pedig a felek megegyezése szerint történik a kapcsolat jellegét tekintve.

2017. dec. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
én nem arról beszélek most... ha vki önálló azt csinál amit akar. hanem h kapcsolatban is egy önző féreg az összes, és hetente mással fekszenek le kapcsolatban is.. magasról tesznek az egészre: nekik legyen biztos pont, azaz kapcsolat is, meg legyen hetente új szerető is!
2017. dec. 12. 12:42
 20/20 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂 Najoo, ez rohadtul nem így van. Imádom az általánosítást. Csak rossz tapasztalataid voltak. Amúgy meg nem azért, de amit írsz, inkább a férfiakra szokott jellemző lenni.
2017. dec. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!