Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az hátrány ha valaki már egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hátrány ha valaki már egy alkalom után kielégül? :D

Figyelt kérdés

Tapasztalattal nem rendelkező lány vagyok, de úgy ahogy magamat megismerem, nagyon kívánós vagyok meg ilyenek, meg mielőtt kielégülök úgy érzem h húúúha ebből sok ilyen lesz, aztán megtörténik aminek meg kell és utána már nem kívánok semmit...

A könyvekben, filmekben meg tartják a szexmaratonokat nem tudom hány kielégüléssel... wtf :D hogy van ez?



2017. dec. 9. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
A sok szmájlidból ítélve még éretlen vagy a szexre.
2017. dec. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy baj ez, :) sok lány nő örülne ha egyszer úgy igazán orgazmusa lenne és a film az film, nyilván lehet olyan hogy valaki egymás után többször is élvez vagy sorozatélvező. Talán az lehet fontos hogy ha kielégülsz akkor gondolom utána már nem is akarod magadban a pasit ha igen akkor talán nincs jelentősége viszont ha így van akkor jó tudnia hogy próbáljon úgy időzíteni hogy egyszerre menjetek el. Azt gondolom sokan meg megjátszák nők hogy de jó nekik mert meg akarnak felelni de pár apró trükkel le lehet őket buktatni
2017. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RRR ***** válasza:

nem az

majd a pasid újra gerjeszt ,ni idegeskedj!

..

2017. dec. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csajként én is úgy vagyok, hogy begerjedek, aztán amint elmegyek, már egyáltalán nem is kívánom. Minden ember másmilyen.
2017. dec. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Korod?
2017. dec. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ferfikent en is ilyen vagyok.
2017. dec. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hátrány. Igen, van olyan, aki többszörös orgazmusra képes, de azok nem annyira erősek. Aztán, mikor olyan a hold, meg a csillagok állása, meg mittomén, sikerül úgy kielégíteni, hogy lelök magáról, és csak piheg egy darabig, és nem kell neki több. Utána beismeri, hogy ez a fajta orgazmus olyan, amiből elég egy. A legérdekesebb, hogy utána ugyanúgy elálmosodik, mint ahogyan én szoktam... :)
2017. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!