Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 éves nőként, miért a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves nőként, miért a huszonévesek próbálkoznak folyamatosan?

Figyelt kérdés
Ez most valami divat, hogy huszonévesek 40es nőkre hajtanak - 40es vagy idősebb ferfiak meg huszonévesekre? Én a korosztályomhoz, vagy az idősebbekhez vonzódnék szexuálisan is. Tényleg esélytelen, és csak milfként rúghatok labdába?!
2017. dec. 15. 22:26
 1/10 RockyCellar ***** válasza:
Talán azért mert a korombeli 25 nők gyerekesek és a csak a mid van amit néznek nem értékelnek semmit csak ha ki vagy gyurva stb......a 40 es nők pedig tudnak értékelni és ésszerűen gondolkodni
2017. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mert jó a segged

DR. курвацз

2017. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel én nem éltem eddig kicsapongó életet 40 évesen, valószínűleg nem azok fognak érdekelni, aki már maguk mögött tudnak egy, vagy akár több házasságot, egy vagy akár több gyerekkel. Ezzel sok 40 éves nő kiesik, de még mindig maradnak.
2017. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán mert jól nézel ki?Vagy mert nem zavarja őket a korkülönbség?Én 18 évesen teljesen bele voltam esve egy 38 éves nőbe. ;)
2017. dec. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mikeXxX ***** válasza:
És akkor most mi van ? Nálam is probalkozik sok fiatal lány fogd fel úgy hogy még jó vagy a piacon ennyi 😁 .38f
2017. dec. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Mert a korosztályukban nincs esélyük ismerkedni. Az ilyen papik, mint az utolsó, elveszik a lányokat.
2017. dec. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Anya-Komp-Lexus :)


Na jó, nem igaz. Fiatal koromban én is az idősebb Nőkhöz vonzódtam. Egyszerűen vonzó az, hogy tapasztaltabbak, érettek, tudják mit akarnak (néha :), nem kihasználni akarnak, mert Nekik bizonyára több van, mint fiatal korában az embernek, azt hiszik magukról, hogy öregek és csúnyák, és nagyon jó érzés bebizonyítani Nekik, hogy az én szememben izgatóak, vonzóak, nőiesek, érettek, gyönyörűek. Lehet, hogy nem tökéletesek, mint amilyenek 20 éves korukban voltak, de ezt csak ők látják, és egyrészt nem a tökéletesség az, ami szerethető valakiben, hanem a hibái (mert azokkal tudunk azonosulni, azokat tudjuk elfogadni), mártészt számomra konkrétab szexi, ha egy nőnek van pár ránc a szeme körül, ha felfedezhetek pár kék erecskét a lábán, ha van egy kicsi puha úszógumi a derekán, vagy ha elegánsan, kifinomultan öltözik, és nem magamutogatóan, mint egy tini. (Tudom, nem mind jellemző a 40-es Nőkre, de nehéz konkrétumot írni, ha nem ismerlek, nem láttalak, ezért jöttek az általánosságok.)


Egyébként saját magamból kiindulva azt tudom még mondani, hogy a korunkbeli férfiak is voltak fiatalok, és emlékszünk rá, hogy milyen értéseket váltott ki belőlünk egy érett Nő. Ez most is ott van bennünk, és most is vonzóak ezek a dolgok számunkra. Csak most már a fiatalabb lányok IS szóba jöhetnek. Azt akartam ezzel mondani, hogy ha a saját korosztályodból szeretnél udvarlókat, szerintem az egyetlen dolog, amit tenned kell, hogy nem versenyzel a 20-on éves lányokkal, hanem megabiztosságot ad az a tudat, hogy egész más értékeid vannak, méghozzá olyanok, amik nekik nincsenek. Ha jól érzed magad a bőrödben, ha erőt merítesz a fiatal pasik támadásaiból, ha még magabiztosabbá válsz tőlük, azt minden korosztály megérzi, meglátja rajtad, és 18-tól 70-ig mindenhonnan válogathatsz.


;)


39/F

2017. dec. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mikeXxX ***** válasza:
#6 Papi az öregapád maximum és baromira hidegen hagynak így nagyon mellé ment a kis válaszod .
2017. dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most panaszkodsz vagy dicsekszel? :)
2017. dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mikeXxX ***** válasza:
9# Egyiket sem pusztán válaszoltam a kérdezőnek az meg hogy te valakit 2 mondat miatt kategorizálsz az a te gondod neked is csak válaszoltam .
2017. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!