Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Ha egy lány egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ha egy lány egy ilyen képet tesz ki magáról profilképnek, szerintetek közönséges vagy nincs vele gond? (lent link a képről)

Figyelt kérdés

Rólam lenne szó:D már 5 éves a képem és most végre sikerült magamról egy számomra is elfogadható képet csinálni :D

A bibi csak az, hogy nem tudom, hogy topban vagyok így azért valamennyire látszik a mellkasom és egy kicsi a dekoltázsomból.

Barátom nincs és érdekelne, hogy a fiúk számára ez taszító, közönséges vagy nem gondolnak ilyet és azt mondják nincs vele baj. Vagy azt hiszik könnyen kapható és akkor azért nem is ismerkednének vagy csak azért ismerkednének. :D

Illetve a lányok véleménye is érdekelne, hogy ti hogy vélekedtek erről? Titeket zavar?

Linkelek egy képet, természetesen nem magamról, de a képen ugyanennyi látszik a dekoltázsomból és test alkatra hasonló vagyok.

Szépen begöndörítettem a hajam és mosolygok rajta természetesen.

[link]



2017. dec. 22. 22:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
(19 éves lány vagyok)
2017. dec. 22. 22:48
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha ilyen “művészi” a fotó, akkor semmi baj vele.

Sőt.

Ízléses.

Rengeteg ordenáré pitsa rak ki magáról olyan “mindenemkinn” képet, hogy rossz ránézni. Épp csak azt nem írják oda, hogy gyertek bacni.

Szerintem jó kép!

34/N

2017. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem érdekel más ember profilképe. Szerencsére nálam ez soha nem volt ilyen központi probléma, 19 évesen sem.
2017. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez még az ízléses kategória.
2017. dec. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a válaszaitokat ! :)

Azért sajnos annyira nem művészi, mert én csináltam telefonnal. De szépen be volt göndörítve a hajam és mosolygok rajta.

A képet azért küldtem, mert körülbelül így áll rajtam is a felső.

Viszont nem szeretném, hogy olyannak nézzenek, mint amilyeneket te is leírtál( első válaszoló), ezért is tettem fel a kérdést.

2017. dec. 22. 23:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti sikered lesz vele. Nagyon nem gondolnám túl a dolgot(mármint hogy mennyire lehetsz könnyűvérű) de azért jobban felkeltené a figyelmem mintha csak a fejed lenne rajta.
2017. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ! :)
2017. dec. 22. 23:06
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem "fibi" tonkin aranyos! Szóval a kép nyerő nálam.


Az, hogy valaki hasonló képet rak ki? Egészségére!


Engem nem érdekel!

2017. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedvenc színésznőm :D
2017. dec. 22. 23:13
 10/12 anonim ***** válasza:
23%

mivel nem csücsörítesz, így nincs vele gond!

ha tényleg te vagy, akkor azt kell mondjam, nagyon csinos, szexi nő vagy!

2017. dec. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!