Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró srácoknak is lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró srácoknak is lehet latex fétise? Csajoknak bejönne egy latext hordó pasi?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy felvenni latexruhát, nem pedig, hogy egy csajon bejön-e.

Melegeknél egész nagy kultúrája van a latexnak, de egy heteró srácot nem tudnék elképzelni, hogy catsuitba öltözik, és mondjuk combig érő gumicsizmát is húz hozzá. Vagy esetleg a gumicsizmával izgatja a f*rkát.

Csajoknak bejönne egy ilyen pasi láványa?


26F (egy nagy latexrajongó)


2017. dec. 26. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Hát, kedves barátaim, ne vegyétek magatokra, de én a gumicsizmát mezőgazdasági célokra szoktam felhasználni.
2017. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Nekem sajnos nem tetszik se lányon, se fiún ,se a latexnadrág, se a gumicsizma.

De van akinek biztosan tetszik!!!:)

19L

2017. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a latex fétisnek semmi köze a homoszexualitáshoz :D a melegek könnyebben felvállalják ezt (legalábbis egymás közt) mint a hetero párok. pluszba jön h a férfiak vizuális típusok, a nők nem, sokkal kevesebb nőt izgat a latex látványa, mint férfit.

de nem kell feltétlenül izgassa maga a latex h bejöjjön neki vagy akár elfogadja.


én is elsősorban lányokon szeretem a latexet, de a feleségemmel megegyeztünk, h veszünk egyet nekem is, csak h kipróbáljam milyen. ő ugyanis a kedvemért felveszi, és valamilyen szinten élvezi, mert szereti a tükörben nézegetni magát, de ugyanakkor sokat nyafog miatta (kényelmetlen, beleizzad, viszket mint az őrület, fura hangja van, a fel-levétel, olajozás macerás, stb). úgyh emiatt, h megtudjam milyen "rossz" vettünk egyet nekem is. érdekes, h bejött neki a látvány (mondjuk sportos alkatú vagyok, ez számít sztem). és mikor mindkettőnkön latex ruha volt, nagyon élveztük, ő is, a szeretkezést is, ami egy külön élmény volt. mondom ezt úgy h engem sose izgatott a latex ruha magamon, de mégis, különleges volt. azóta többször kérte már h vegyem fel, legutóbb meg azt h egész napra vegyem fel (hétvégén nyilván) ami szintén elég izgalmas volt.

2017. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3# irigyellek téged a latex rucee miatt,meg hogy ilyen nyitott párod van.

Bárcsak nekem is lenne egy ilyen párom,aki rendel latex ruceet nekem.

2020. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!