Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tesztek olyan hölgyektől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek olyan hölgyektől kérdezném kiknek nincse hüvelyi orgazmusa?

Figyelt kérdés

Szóval akinek csak csikló orgazmusa van szeretkezéskor (behatoláskor) hagyja e a párjának, hogy izgassa a csiklóját, vagy maga megteszi esetleg.

Szeretnék a párommal egyszerre orgazmust átélni, de nem hagyja, hogy közbe ingereljem, simogassam neki.

Ti hogy oldjátok meg? Vagy mindenki külön megy el?

Esetlen valami ötlet? (komolytalanok kíméljenek)


2017. dec. 28. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem magát simogatja szex közben, így a legkönnyebb neki. Néha én is, de sok év múlva se megy nekem olyan jól, mint Neki (logikusan). Engem nem zavar, hogy simogatja magát, sőt nagyon izgat.
2017. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondd meg neki,hogy izgassa ő saját magát,ha neked nem is engedi.

Én ,mondjuk hagyom neki a barátomnak,hogy csinálja nekem,de lehet,hogy a te barátnődnek érzékenyebb a csiklója és emiatt nem akarja,hogy te izgasd.

2017. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Alapból orális szexnél hagyja még élvezi is, de ilyen helyzetben általában nem szoktahagyni nekem.

Magát izgatni meg hallani sem akar róla, pedig én is élvezném, ha csinálná.

2017. dec. 28. 18:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szégyenlősebb típus lehet a barátnőd.Lehet,idővel sikerül rábeszélned ,hogy izgassa magát előtted.
2017. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyet el kell hagyni. Ha meg szenvedsz vele, akkor ne itt kuncsorogj ötletért mert ez a ribi menthetetlen!
2017. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is a hétköznapokban szégyenlősebb vagyok, de szex közben mindenkinek a legnagyobb élvezet a cél.. Nem is értem, miért nem hagyja, hogy csináld neki, vagy legalább ő magának.

Ne mondj neki semmit, csak többször vezesd a csiklójához a kezét, ha már neked nem hagyja.. Rá kell jönnie, neki lesz jobb


N

2017. dec. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak csiklóval tudok elélezni, de szex közben kimondottan zavar. Előtte utána imádom, de aktus közben ne dörzsölgessen már, mert akkor egy idő után elzsibbad és érzéketlen lesz.
2017. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előtte elmegyek nyalással, vagy kézi csiklóizgatással. Közben nekem se mindig esik jól, ha oda nyúl, de valamikor jó.
2018. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak csikló által van. Értelemszerüen kinyal elötte szépen, utána jön a többi.
2018. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!