Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elsősorban a hölgyektől...

Elsősorban a hölgyektől kérdezném?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról hogy én 24 éves pasi vagyok és azt veszem észre hogy a 20-22 körüli lányokat inkább a 30 körüli pasik érdeklik és miért tapasztalom azt h nekem 24 évesen reális esélyem a 16-17 éveseknél van? Ez azért lehet mert a 20 feletti lányoknak már fontos az anyagi biztonságot adó pasi míg a fiatalabbak ez még nem érinti különösebben?
2015. jan. 17. 14:37
 1/4 anonim válasza:
Ez tök így van ahogy leírtad
2015. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül az anyagi biztonság miatt van, Nálam pl, nem ez érvényesül, én nem akarok egy férfitól sem függeni anyagilag, meg tudok állni a saját lábamon, számomra az érett gondolkodás az ami leginkább számít ezen a téren. Vagy hogy tudjak vele tervezni hosszútávon. De ehhez nem kell az illetőnek 30 körül lennie.
2015. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szóval én vagyok gyerekes ez lehet az ok ? pedig 24 éves létemre van házam kocsim stb
2015. jan. 17. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt Neked kell tudnod hogy mennyire vagy gyerekes, nem ismerlek, nem tudhatom. :)

De a kocsi, meg a ház nem minden, sok lánynak (16-17) éveseknél ez a fő, mert szeretnek villogni az ilyen pasikkal, de egy nő, minél idősebb, érettebb, van munkája,karrierje stb. már nem erre vágyik, hanem egy igazi társra, aki mellette áll minden esetben.

Én 23 éves vagyok Nekem is van kocsim, van házam van munkám,megkerestem az árát, egy férfitól nem erre van szükségem! :)


#2. voltam

2015. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!