Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 45-50kilós hölgyektöl kérdezné...

45-50kilós hölgyektöl kérdezném mennyit esznek egy nap?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 46kg vagyok , most nem diétázok de azért próbálok vigyázni az alakomra , egy átlagos nap 1400-1600 kalóriát eszek . Heti kétszer -háromszor elmegyek az uszodába olyankor 1800-2000 körül.
2015. okt. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan több vagyok de nekem az a tapasztalatom h aki sovány az kevesebbet is eszik....legalább is en mindig figyelem a környezetemben ezt es mindig azt tapasztalom h aki sovány az azert az mert összességében kevesebbet eszik mint en pl aki 60 kg,hiába gondja h o zabál meg sem hízik,ha a napi kaloriajat nézem az mindig keves....
2015. okt. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont azt látom hogy ugyanannyit esznek mint én... mondjuk az igaz hogy én is tartom a súlyom, csak épp én ennél 20 kilóval több vagyok.
2015. okt. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 50 kg vagyok, szerintem elég keveset eszek. Heti 5 napot dolgozok, van hogy 12-13 órát dolgozok egy nap (nem ülő munkát végzek), hetente kétszer sportolok 1 órát. Reggelire általában 2 tojást eszek kevés kolbásszal és zöldségekkel, a reggelire órákban iszok egy kávét, ebédre és vacsorára főtt ételt eszek: rántott húst, sült húst, fasírtot, rizzsel vagy főtt krumplival, rizses húst, ilyesmiket (egy kisebb ételhordónyit). Nem szoktam édességet, kenyeret, pékárut, más ropogtatni valót enni. Kb. 1500 kalóriát eszek egy nap.
2015. okt. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Elég aktív életet élek, 44 kg vagyok, szerencsére bármit megehetek.

Tegnap pl megettem 2 tábla csokit.

Szóval nem figyelek oda, nálam ez genetika.

2015. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan picit kilógok, mert 51 körül vagyok, de azért leírom. Annyit kell tudni, hogy tejet és tojást fogyasztó vegetáriánus vagyok.


Reggeli: 3 deci tej, egy marék zab müzli. Vagy időszűkében több tej müzli nélkül, vagy joghurt, krémtúró müzli nélkül, ritkábban csak gyümölcs, de az reggeli edzés előtt nem elég.

Ebéd: kb. 25 deka szaftos zöldségragu grill sajttal/szejtánnal/tofuval, vagy ugyanennyi főzelék valamilyen vega feltéttel (főtt tojás, zabfasírt, szejtán, tofu stb.), vagy nagyon ritkán valamilyen tésztaétel, vagy sűrű, gazdag zöldséglevesből fél liter, esetleg kis szelet diétásabb süti.

Vacsora: jellemzően saláta, amit magvakkal, sajtokkal, szárított paradicsommal, gombával, tojással vagy valamilyen fűszeres sült zöldséggel eszem. (Mármint ezek közül válogatva egy-két feltéttel, nem minddel egyszerre.:) )


Étkezések közt kis mennyiségű olajos mag vagy nyers zöldség-gyümölcs, esetenként egy joghurt.

Hetente egy-kétszer belefér valamilyen édesség. Kenyérféle minimálisan, de hetente egyszer azt is eszem, pechemre imádom a fehér kenyeret. De kis mennyiségben belefér. Péksütire és cukros üdítőre van zéró tolerancia, szerencsére ezekre nem is vágyom már.


Emellé minimum heti 4 óra intenzív mozgás és két óra lassúbb (jóga).


160 magas vagyok, több, mint 60 kilóról fogytam ezzel az étrenddel január óta 51-re. Nagyon fogyni már nem is szeretnék, max. 50 kilóig mennék le, 48 körül nekem leáll a mensim.

2015. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ment a zöld pracli!

Kort illetve hogy dohányoztok,azt még kérhetném?

2015. okt. 25. 14:32
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, 30 éves, sosem dohányoztam, alkoholt kb. havonta-kéthavonta egyszer iszom, akkor is kevés és minőségi vörösbort általában, vacsora után.


Annyit tennék még hozzá a válaszomhoz, hogy nekem olyan 29 körül drasztikusan belassult az anyagcserém, szóval pont olyan koszttal, amivel addig tartottam az 50-52 kilót, szép lassan felkúsztam 60-ra. Akkor kaptam észbe, hogy hohó, valami nem stimmel. Azóta a fenti é(le)trenddel visszamentem szépen a normál súlyomra. 10 hónap alatt adtam le a kb. 10 kilót, ez lassúnak tűnhet, de úgy döntöttem, van időm, nem akartam gyorsan és drasztikusan sanyargatni magam. Szerintem megérte, mostmár erőltetés nélkül tartom a külsőm. :)

2015. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!