Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem lehet gond, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet gond, ha nem tudtam ezekre felizgulni annyira, hogy ellazuljak?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, a srác 25.

Nekem ő volt az első...3x próbálkoztunk.

A kapcsolat ahogy elkezdődött megtudram,hogy más lànyokkal is találkozgat.

A bizalmam még ki sem alakult ,de már lerombolta . Nekem ő az első fiú az életemben.


Szívta a mellem és egyszer a csiklóm is izgatta kézzel,de mégis azt éreztem,hogy nem figyel rám,pedig tudta ,hogy szűz vagyok még.

Nem tudtam felizgulni annyira ,hogy beférjen a pénisze.


Nem tudom mi tévő legyek így. Már két hete ,hogy szakítottunk. Rossz érzés hogy lehet miattam,hogy nem élveztem vele.


2017. dec. 28. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj tovább lehet egy figyelmes figyelmesebb pakell neked, de akkor el sem vette a szüzességed?
2017. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vette el.
2017. dec. 28. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen pokróccal ne foglalkozz!

Lapozz.

Számtalan olyan srác van a világon, aki veled érzi jól magát, veled akar foglalkozni, neked akar élvezetet okozni.

2017. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Veled egy gond van: hogy az emberismereted még nem alakult ki, túlságosan naív, hiszékeny vagy.

Ami a szexet illeti, abban nem veled, hanem a fiúval volt a gond. Szegény, nem ért hozzá, nem tudja, hogyan kell egy lánnyal bánni, talán sose volt rendes kapcsolata.

Higyj nekem, sokkal jobb a szex egy olyannal, akivel szerelem van köztetek. Legközelebb akkor gondolj szexre, ha találsz ilyet.

2017. dec. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 29. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!