Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az a dolog ami nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a dolog ami nem akar tudni, a feleség a férjéről?

Figyelt kérdés

2017. dec. 29. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
?
2017. dec. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pl, hogy félre dugsz-e kedves, vagy kacsintasz kifelé?
2017. dec. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Az én feleségem mindent tudni akar rólam, még a telefonomon is nyomkövető van.
2017. dec. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as, nálatok is van bizalom. :D Lehet nem ok nélkül?
2017. dec. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán, hogy hová megy a prémium, meg a fizetés fele...:D
2017. dec. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igazán bizalom, hanem szoktatás kérdése. Amikor kapta az iphone-ját, poénból kipróbáltuk a Friends appot, és annyira megtetszett neki, hogy most már ragaszkodik hozzá, és közölte velem, hogy a Friends app inaktiválása a mi kapcsolatunkban “nem opció”, és hogy ez Nála már “alap”. :D :D :D


* Egyébként nem bánt engem, nem is tartom észben, hogy figyel engem, mindig meglepődöm amikor rákérdez hogy mégis mit keresek itt vagy ott?! Mivel nem járok semmilyen görbe utakra, és titkaim sincsenek, így felőlem nyugodtan nyomkövethet, legalább tudom, hogy fogallkozik velem. :)

2017. dec. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mekkorát kakkant
2017. dec. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!