Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmnek soha sem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek soha sem volt még orgazmusa?

Figyelt kérdés
Nem volt még neki és nem is igazán vágyik rá, próbálom kielégíteni de mindig megállít mielőtt oda érnénk, azt akarja hogy nekem legyen jó. Járt még így valaki? Hogy jobban foglalkozik az én igényeimmel mint a sajátjának? 20f
2018. jan. 1. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Mekkora lúzer vagy hogy bénázol egy ilyen önbizalomhiányos és valószínűleg frigid nővel!
2018. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ő saját magának sem tud orgazmust okozni?
2018. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Dugd popóba
2018. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig szexel veled, amíg el nem veszed. Aztán szépen megszűnik a szexuális életetek, mert minek csinálja, ha nem elegül ki, és vágy sincs benne. Nem tudom alapból a férfiak hogy vannak vele, a férjemen látom, hogy imádja, amikor elélvezek. Nem hiszem, hogy meglenne enélkül, de persze biztos van, akinek ez megfelel így.
2018. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne kideríteni, hogy mi ennek a gátlásnak az oka, mert ez nagyon nem természetes. Valamilyen félelem lehet benne az orgazmustól. Tisztátlannak, erkölcstelennek tartja, a neveltetése miatt?
2018. jan. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem élte még át és nem is jön neki az az érzés. folyamatosan azt akarja, hogy szeretkezzünk meg játszadozzunk egymással és hajtogatja nekem, hogy őt nem érdekli, hogy milyen mert még nem élte át egyszer sem, azért akarja csak csinálni mert az egészet élvezi.
2018. jan. 7. 23:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltá,hogy benned van a hiba.Próbáld meg igazán jól kinyalni,ha jol csinálod biztos az orgazmusa.
2018. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!