Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fáj az első alkalom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj az első alkalom?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel most együtt járunk és ő nagyon erőlteti a szexet de én még nem akarom nemrég óta ismerem csak szerintem korai még de adott nekem két hónap határidőt hogy addig le kell feküdnünk de aztmondta ha semmi sem fog addig történni nem fog dobni nem teljesen értem hogy akkor minek adott határidőt
2018. jan. 2. 17:52
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha nem vagy benne biztos, akkor ne feküdj le vele. Nyilván nem azért van veled mert szeret, ha határidőt adott. Csak le akar veled feküdni. Az ilyen srácot hagyd. Majd jön egy rendes:)
2018. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból kérdezem, de te ezek után tényleg úgy érzed, hogy a srác szeret téged? Mert ennyi információból egyértelműen csak le akar fektetni.

Gondold át, hogy majd pár év múlva hogyan akarsz visszaemlékezni az első alkalomra.

2018. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem idióta akkor nem fáj, max egy kicsit kellemetlen. De ha valami tapasztalatlan ökör, akkor nagyobb az esélye hogy fájjon főleg, mert akkor mindkét fél tapasztalatlan...
2018. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha már bizonytalan vagy, az jelent valamit, mégpedig azt hogy te sem szeretnéd, mert nem állsz készen, nem vagy felkészült, csak az ő kedvéért tennéd, mert tetszik/magad mellett tartanád, és ez azért van benned mert egyfajta lelki terrort alkalmaz a határidő szabással. Holott ha megtörténik és odaadod magad, megvan rá az esély, hogy ott hagy. Legyél okos és olyannal feküdj le először, akinél semmi sem lesz kérdés!:)))


A fajdalom pedig alkatfüggő, nekem fájt, annak ellenére hogy figyelmes volt az akkori barátom és nedves voltam. A jelenlegi kedvesemmel is faj az első behatolás, ha rajtunk kívül álló okból egy ideig nem tudunk együtt lenni, pedig extra nedves vagyok. Valószínű hogy ez a szűk-tág hüvely kérdéskör. Mindenki más típus :)


22 L

2018. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!