Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok, nők akik nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, nők akik nem hajlandóak szopni azok mit éreznek?

Figyelt kérdés

Most nem azt akarom megvitatni, hogy ez jó vagy rossz, szerintem az Ő dolguk...

Viszont sehogy sem értem az okát, főleg hogy sokan közülük azt azért nem bánja, ha kinyalják.


Elmagyaraznátok?


Főleg ilyen lányok/nők válaszát várnám, de bárki írhat...


Előre is köszi!



2017. dec. 15. 23:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
22%
Azt, hogy nem fogja senki a haverjainak azt mesélni, hogy a farkát a szájamba rakta. 18/l
2017. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

És miért zavarna ha valakai a farkát a "szájadba" rakná?

Miért undorít, vagy mit érzel?

2017. dec. 15. 23:31
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, hogy félnek, hogy túl mélyre kerül, és pl nem akarnak fuldokolni tőle. Amúgy én nemtom.
2017. dec. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
78%

Én sosem veszem a számba senkiét.

De azt sem kedvelem, ha nekem csinálja egy pasi.

Épp pár kérdéssel ezelőtt került szóba, ott is leírtam, de itt is leírom.

13 éves voltam, mikor durván megerőszakolt egy pasas. Istentelenül el is vert.

Ha összejövök valakivel, akár rövid, akár hosszú távra, ezt még az elején közlöm. De eddig még senki nem mondta azt, hogy bocs, de így nem megy.

Nem érzek ezzel kapcsolatban semmi extrát, nem is igazán értem a kérdésed.

Az orál nem feltétlenül a szex része. Sokféle más módon is fel lehet izgatni egymást.

2017. dec. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
98%
Azok a pasik akik nem hajlandóak nyalni de elvárják a szopást mit éretnek????
2017. dec. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

5. Erre én is kiváncsi vagyok, de a kérdésem nem ezekhez a pasikhoz szól, ne offolj, írj ki egy másik kérdést.


4. Sajnállak! Amúgy én sem feltétlenül gondolom, hogy az orálnak részének kell lennie a szexnek mindenképpen, pl. az esetedben én is elfogadnám a dolgot...

Viszont ettőlmég hagyományosabb esetekben nen értem, ha pl. undorodnak a pénisztől (?) akkor hogy heterók?

Rengeteg lany nem orálozik, olyanok is vannak akik sosem tették, vagyis nem rossz tapasztalatból nem csinálják, hanem zsigerből undorodnak tőle.

De nekem nem fér össze, hogy akkor a vaginális szextől miért nem, ugyanaz a farok van bennük.

2017. dec. 15. 23:47
 7/36 anonim ***** válasza:
2%
Mit nem értessz azon, hogy nem az a baj, hogy a számba rakja, hanem az, hogy előbb utóbb elmesélné mindenkinek, és rajtam röhögnének.
2017. dec. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
25%
Magányt.
2017. dec. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
71%
#6! "..ugyanaz a farok van bennük..." De nem ugyanott!!!!!
2017. dec. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
7. nem értem, hogy miért mondaná el barkinek is és hogy ez miért lenne nevetséges? :D
2017. dec. 15. 23:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!