Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együtt alvásnál ha szex is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt alvásnál ha szex is van akkor praktikus megoldás így szerintetek?

Figyelt kérdés

Múltkor együtt alvásnál a barátommal tervbe volt hogy szex is lesz,így alapból úgy öltöztem hogy csak egy hálóinget meg egy kis bugyit vettem fel,gondoltam ha az lekerül akkor már könnyen hozzámfér barátom lent,még úgy is ha rajtam marad közbe a hálóing,egyébként így lett.

Volt másnál is hasonló eset?Praktikus így megoldani szerintetek vagy jobb ilyen esetben ha az is lekerül?

Előtte megörökítettem magam ebben a ruhában,ha esetleg érdekel valakit annak szívesen megmutatom:)Csak a hálóing látszik rajtam,semmi több ha valaki azt remélné:)


2018. jan. 4. 23:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nektek,neked így volt jó,akkor jó,nincs ezzel baj. De megnézném milyen hálóing az.
2018. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

A leírásodból 16-nál több biztos nem vagy, igen képzeld volt.

Szánalmas és undorító hogy itt kelleted magad a kiéhezett f***oknak, miközben barátod van.

2018. jan. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jujj de ideges valaki:)Nagykorú vagyok amúgy:)
2018. jan. 4. 23:47
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyok ideges, de szerinted ez rendben van, hogy barátod van és kiéhezett idiótáknak szeretnél képet küldeni? :D Igazából nekem mindegy, te tudod, jobb lett volna ha elhagyod az utolsó 2 mondatot.
2018. jan. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

én inkább levenném!

de ahogy érzed! Ha mindkettőtöknek jó!

de meg is lesnélek benne, ha már így felajánlottad! :)

2018. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sincs vele gond.:) Muti a haloinget
2018. jan. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

jöhet a hálóinges kép.

Kérem.

2018. jan. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Küldhetsz egyet.
2018. jan. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ide is küldhetsz!
2018. jan. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi gond. :)

Sok pasit amúgy is izgat, ha a lányon marad valami kiegészítő szex közben. Mondjuk a combfix vagy hasonló népszerűbb, mint a hálóing, de azért az utóbbi is lehet izgalmas.

Amúgy én nő vagyok, de a képet megmutathatod, ha gondolod. :)

2018. jan. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!