Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vezessem fel Tinderen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessem fel Tinderen finoman, hogy csak szexet akarok?

Figyelt kérdés

25/L

privátot nem kérek!!!köszi


2018. jan. 6. 00:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul vagyok ezektől a "finom felvezetésektől". Nem kell tapogatózni, felnőtt ember vagy, játssz nyílt lapokkal!
2018. jan. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nőként meg aztán főleg nem kell semmi félvezetés. Mondd meg kertelés nélkül, hogy mit akarsz. 99%, hogy nem fog elküldeni.
2018. jan. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg ha ez az igazság. Szégyelled vagy mi?
2018. jan. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy konkrét embernél akarod ezt felvezetni?
2018. jan. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Találkoztam már pár emberrel aki addig érdeklődő volt míg el nem mondtam ezt neki.. vagyis komoly kapcsolatot keresett, nem az volt a baj hogy nem jöttem be neki
2018. jan. 6. 00:35
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Mert a pasik nem arra hajtanak felvezetés nélkül is?
2018. jan. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem értékelendő ha valaki a szokásos tapogatózóst forró kása kerülgetős szarság helyett élből megmondja. Csak az fog belemenni aki szintén azt akarja, aki meg nem azért van ott annak hiába mondod csak tapogatózva, csak az idejét vesztegeted.
2018. jan. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg. Ha kimondottan kapcsolatot keres (vannak ilyen férfiak), akkor tök mindegy hogy mivel vezeted fel, csak az idejét rabolod. Ha meg mindegy neki, csak pna legyen, akkor meg jobb is ha nem rizsázol sokat.
2018. jan. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ezek szerint senki sem azzal találkozik akivel mindketten ugyan azt akarnák :D Én ugyan így szoktam járni, állandóan olyan nőkbe futok bele akik érdeklődőek mindaddig amíg meg nem mondom hogy nem kapcsolatot szeretnék.
2018. jan. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
És ha finoman vezeted fel, hogy szexet akarsz, akkor nem fognak elutasítani szerinted azok, akik kapcsolatot akarnak?
2018. jan. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!