Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit szólnátok ahhoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ahhoz, ha a srác akivel összejöttetek azt mondaná, hogy ő azt élvezi a legjobban a szexben, amikor a lány nyalja és ujjazza őt?

Figyelt kérdés

2018. jan. 6. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Megadnám egy egyik szingli meleg barátom telefonszámát neki.
2018. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
-egy
2018. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De hetero lenne, csak nőre, barátnőre vágyna.
2018. jan. 6. 20:11
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

Olyan nincs hogy heteró és ez kell neki...


Vagy max ha belecsapott a villám kicsikorában, mely maradandó mentális sérüléseket okozott.

2018. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Valoszinuleg ezen a ponton lenne vége a kapcsolatnak. Keresnek inkabb egy hetero férfit
2018. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Én biszex vagyok, mégsem kértem és nem is fogom kérni egyik barátnőmtöl sem hogy újazzon vagy nyalja a seggem.


Te tuti nem vagy heteró.

2018. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Most itt nem azzal van a gond,hogy 1-szer kipróbáltad,hanem ,hogy neked ez a LEGJOBB a szexben.

Azért érzed te is,hogy itt valami nem stimmel.

2018. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért tetted fel a kérdést mert érzed hogy azért ez nem normális és arra vagysz hogy talán itt majd visszaigazolást kapsz hogy hetero vagy. De sajnos nem.
2018. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Olvastam egy cikket, a férfiaknak a prosztatájuknál van a g-pontjuk. Ott élvezik a legjobban. Egy pasinak valami betegsége volt, kapott valami prosztatamasszírozót, és azt mondta, hogy olyan kielégülős élményben még sose volt része előtte semelyik szeretkezése alkalmával, mint ami gyönyört azzal a prosztatamasszírozóval elért. A nyalást azt nem tudom, hol gondolja, szerintem az lehet, hogy furcsa lenne -fenéknyalásra gondolok az lehet, hogy picit lealacsonyodós , hogy "nyald ki a s----m szóval azt talán nem vállalnám, -de a prosztatamasszázst azt vállalnám neki. De amúgy tényleg függ, hogy nyalni hol nyalja.
2018. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Ne ámitsd magad, te bi passziv vagy. És kinek miköze hozzá?
2018. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!