Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek több szexpartnerük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek több szexpartnerük van/volt azoknak milyenek a tapasztalatai a nemi betegségekkel?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy kaptatok-e el valamit, ha igen, akkor mit, és mennyi szexpartner után. Nőtől, férfitól kaptad?

Esetleg volt olyan, hogy becsúszott egy terhesség? Csak latolgatom az esélyeket... :-)


2018. jan. 7. 00:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem akartam így írni, mert ez rossz dolog, és nagyon sajnálom, hogy ez történt velük. Azok a nők, akikre gondolok, már nem rendelkeznek a terhességhez szükséges szervekkel. Fogalmam nincs, hogy kell ezt, nem bántóan leírni.

De az is infó, hogy ne bízzak bennük...

2018. jan. 7. 13:17
 12/14 anonim ***** válasza:

9 pasival szexeltem életem során, ebből 3 komoly kapcsolat volt, a többi szexkapcsolat, nincs semmilyen nemi betegségem. Voltam szűrésen, minden negatív lett. Mondjuk nem emiatt mentem, hanem más miatt, de ez lényegtelen.

Amúgy az óvszer nem véletlenül van.

Hüvelyi fertőzés meg pl. egy antibiotikum kúra miatt is kialakulhat, elkapni sem kell, ezt meg egy komoly kapcsolatban simán át lehet adni a párodnak, sőt, mondok még jobban, gombás fertőzése antibiotikumtól egy pasinak is lehet. Illetve ha valakinek legyengül az immunrendszere, vagy nőknél a hüvelyflóra felborulása is okozhat magától kialakuló fertőzést, amit átadhat a partnernek. Szóval attól, mert valaki komoly kapcsolatban él és elkap a párjától egy ilyen fertőzést, annak a zömében nem az az oka, hogy bárkivel is félremegy és megbízhatatlan a másik.

2018. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12

Igazad van. De azért egy trichomonast összeszedni úgy, hogy miután az úriembert kidobtam, kiderül, hogy más játékos is van a pályán, akivel pont akkor jött össze, mielőtt nekem megjelent a probléma, szerintem bevallhatjuk, hogy nem a szervezetem ba$zott ki velem... Ebben az egy esetben kijelenthetem, hogy a partnertől kaptam.

A többi, amiket írtál, mivel extra érzékeny, hólyaghurutra hajlamos vagyok, gyakori volt életem során, mert a felfázás hozta magával a hüvelygyulladást is...

#10 voltam.

2018. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én csak azért írtam ezt, mert ezek a dolgok általában egy hosszabb párkapcsolatban előjönnek, tehát ezeknél úgymond egyből nem kell rosszra gondolni. Nyilván olyan fertőzést, amit egyértelműen nemi úton lehet átadni és kifejezetten szexuális betegségnek számít, ott lehet más a helyzet, de azért ezek nem túl gyakoriak egy normális kapcsolatban.
2018. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!