Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Jóideje szakítottam csajommal, mert megcsalt meg mindenféle pasikkal volt jóba, nem is eggyel.

Nos az van hogy én meg mikor vele voltam miközben ő megcsalogatott többször is, a hátam mögött, én csak vertem az ismerős jó csajokra osztálytársaira meg a szomszéd csajokra stb, meg az egyik csajnak gombavatókor elloptam a használt zokniját a másikba meg beleélveztem , ez a csaj az osztálytársa volt. Meg még sok ilyen ehhez hasonló dolgokat csináltam a háta mögött, és úgy elmondanám neki a szemébe.



2018. jan. 8. 15:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak kinevettetnéd magad...
2018. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Úgy gondolod?
2018. jan. 8. 16:02
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Biztos... Mert amíg te csak képzelegtél másról, ő mással is csinálta.
2018. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Kiröhög majd, hogy egy nyomi beteg lúzer vagy. Meg kellett volna kettyintened az összes barátnőjét, meg osztálytársnőjét. Na azt simán bele lehetne vágni a képébe.
2018. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell értenem az első válaszolóval. Ne csinálj bolondot magadból.
2018. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Csak azt akartam volna hogy ő is tudja hogy mennyire kattantam azokra a csajokra akikre amúgy előtte azt mondtam fújj meg hogy néz ki
2018. jan. 8. 16:06
 7/30 anonim ***** válasza:
Te,amikor veled volt,akkor is inkább mással kefélt(gondolom az nem elégítette ki,hogy te jól ki tudod verni a pö csödet),miből gondolod,hogy érdekelné,ha megtudná,hogy amíg ő nagyokat élvezett más fiúkkal,addig te meg políroztad szorgalmasan a bohócot? :D
2018. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Mivel ezeket a csajokat útálta amúgy és annak ellenére mutogatta nekem a facen a képeiket, érdekes volt hogy mi a véleményem erről arról
2018. jan. 8. 16:12
 9/30 anonim ***** válasza:
Sajnalom, hogy ez tortent. Termeszetes, hogy bosszura vagysz. De ezzel nem bosszulsz meg semmit, inkabb meg megalazobbnak ereznem a helyzetet. En nem mondanam el.
2018. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
De értsd meg, ha megd*gtad volna őket, akkor király bosszú lenne, de így csak még siralmasabbnak tűnsz, hogy amíg ő másokkal szexelgetett, te távolról csorgattad a nyálad a többi lányra, és magadnak verted. Ne csodálkozz, ha ezeket hallva majd kinevet.
2018. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!