Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Jóideje szakítottam csajommal, mert megcsalt meg mindenféle pasikkal volt jóba, nem is eggyel.

Nos az van hogy én meg mikor vele voltam miközben ő megcsalogatott többször is, a hátam mögött, én csak vertem az ismerős jó csajokra osztálytársaira meg a szomszéd csajokra stb, meg az egyik csajnak gombavatókor elloptam a használt zokniját a másikba meg beleélveztem , ez a csaj az osztálytársa volt. Meg még sok ilyen ehhez hasonló dolgokat csináltam a háta mögött, és úgy elmondanám neki a szemébe.



2018. jan. 8. 15:57
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Hmmm igazatok van, de miért utálhatta ezeket a csajokat? Jórészüket nem is ismerte csak látásból max
2018. jan. 16. 14:43
 22/30 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen nok. Akik irigyek egymasra mindenert. En is no vagyok, nem nogyuloletbol irom. De sok no tenyleg olyan, hogy utalja azokat a noket, akik kicsit is jobbak nala valamiben...
2018. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Értem végülis kinézetre mondjam úgy lehetett is irigy rájuk hiszen férfiszemmel óriási különbség volt / van köztük
2018. jan. 16. 15:11
 24/30 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi: onbizalomhianyos volt, azt akarta hallani, hogy szebb a szep lanyoknal, azert kerdezgette folyton. Egyebkent a pasizgatas is eredhet onbizalomhianybol. De az, hogy ezt kapcsolat mellett csinalja, akkor is tisztessegtelen. Az onbizalomhiany erre nem mentseg.
2018. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
De, veszíthet, mert megalázza magát.
2018. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Az volt a leggázabb hogy érthetetlenül kondis, BMW s Audis csávókkal csalt meg, ezt utólag tudtam meg másoktól, és nem jöttem rá ilyen palikat hogy szedett össze, jó nem a barátnőjük volt de eléggé nem egy kategória volt velük ezért is olyan szar ez az egész nekem
2018. jan. 17. 07:11
 27/30 A kérdező kommentje:
Magyarul sokkal jobb pasikkal csalt meg, mint én :(
2018. jan. 17. 07:20
 28/30 anonim ***** válasza:
De az csak szex, ettől még nem "ér fel" a szintjükre.
2018. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Hat en mar 18 eve elek parkapcsolatban es sosem voltam hutlen, de en megis ertem szerintem, miert csinalhatta ezeket az exed. (Mar egy par valaszt irtam ezelott is). Ettol meg persze ugyanugy tisztessegtelennek tartom a csajt, ne erts felre.

Valoszinuleg iszonyu onbizalomhianya van, ezert mutoggatta neked a "rivalis" csajok fenykepet, akikrol nagyon is jol tudta, hogy szebbek nala, es ezert utalta oket. Az, hogy azt hallotta toled, hogy fuuuj, de rusnyak, o bezzeg gyonyoru, az jot tett az onbecsulesenek, de csak ideig-oraig. Azert kerdezgette ujra es ujra. Az meg, hogy megszerzett ilyen alfahimeket, szinten pozitiv visszaigazolas volt neki. Bar valoszinu, hogy a fiuknak csak a szexre kellett, nekik mindegy volt, konnyu kaland. De ezek valoszinuleg mind azert kellettek a csajnak, hogy "jobbnak" erezze magat. Csak hat erkolcsileg, hmm, eleg melyre sullyedt. Es bantott teged, pedig nem ezt erdemelted, gondolom. Tenyleg probalj tullepni rajta. Valoszinuleg nem voltak tul mely erzelmei irantad, de ez nem a te "hibad".

Ne a bosszun agyalj, hanem azon, hogy hogy tudnad magad tultenni ezen a kapcsolaton. Amig ezzel a csajjal foglalkozol es probalod visszaadni neki, amit csinalt, addig ez nem fog menni.

2018. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Szépen levezetted... Erre én nem is gondoltam erre az önbizalomhiányos részre
2018. jan. 18. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!