Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Jóideje szakítottam csajommal, mert megcsalt meg mindenféle pasikkal volt jóba, nem is eggyel.

Nos az van hogy én meg mikor vele voltam miközben ő megcsalogatott többször is, a hátam mögött, én csak vertem az ismerős jó csajokra osztálytársaira meg a szomszéd csajokra stb, meg az egyik csajnak gombavatókor elloptam a használt zokniját a másikba meg beleélveztem , ez a csaj az osztálytársa volt. Meg még sok ilyen ehhez hasonló dolgokat csináltam a háta mögött, és úgy elmondanám neki a szemébe.



2018. jan. 8. 15:57
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Vajon miért mutogatta nekem azokat a csajokat akiket útált?
2018. jan. 8. 16:37
 12/30 A kérdező kommentje:
Persze én azt mondtam mindre hogy fujj hogy néz ki stb közbe meg otthon a képeikre élvezkedtem
2018. jan. 8. 16:45
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Bazze retardált vagy? Nagyjából fel sem fogod, hogy mit írnak itt az emberek. DUGD VÉGIG AZ ÖSSZESET ÉS UTÁNA MONDD EL AZ EXCSAJODNAK! ...így csak kiröhög, hogy de nyomi vagy, hogy recskáztál az ismerősire. Ő dugott a tieiddel.
2018. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Tulgondolod. Szerintem azert mutogatta neked oket, mert a nok imadjak hallani, h "jajjtemennyivelszebbvagy". Azzal, hogy a kepebe vagod, hogy te igenis fantazialtal roluk, mert igenis tetszenek, nem torlesztenel semmit a szemetsegeibol, sot valoszinu szanalmas kapalozasnak venne. En is gyerekesnek gondolom amugy, "az en apukam erosebb" szint. Foleg, ha ilyen kis "szeplelek" a csaj, biztos vastagabb a bőr a kepen annal, hogy ez meghatna.

Ehelyett arra koncentralj, hogy elfelejtsd a csajt, divatos szoval "elengedd" ot es a kapcsolatotokat. Mert amig a bosszun ragodsz, addig nem tudsz tullepni rajta.

2018. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlen , de előtte vedd fel a vallomást vidire és pakold rá az összes videómegosztóra . Így tökéletes lesz a leégés és a megsemmisülésed ....
2018. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Úgy érzem neki ez este a legszarabbul
2018. jan. 15. 13:56
 17/30 anonim ***** válasza:
Rosszul érzed.
2018. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Értem... Azt gondoltam, hogy mivel ő ezeket a csajokat nagyon útálta, igy szar lett volna neki, mert ezekről a csajokról napi szinten beszélt hogy ilyenek olyanok stb én meg helyeseltem, ja hogy néz ki ez az is undorító, stb közbe meg ezekről fantáziáltam
2018. jan. 16. 07:27
 19/30 anonim ***** válasza:
Hat figyelj... Nagyjabol egyetertenek a valaszadok abban, h te ebbol rosszul jonnel ki. En is az egyik valaszomban ezt irtam. De latom, hogy te nagyon ugy erzed, ezzel torleszthetsz egy kicsit a szemetsegeibol. Es ha nem teszed meg, akkor ezen fogsz kattogni. Ha meg megteszed, elmondod neki, megnyugszol. Vesztenivalod nincs, ha jol ertem, nem akarsz tole semmit.
2018. jan. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok, elkepzelheto, hogy ha elmondod neki, akkor o tovabbadja a lanyoknak, hogy "xy ratok veri", hogy teged megalazzon. Gondolj erre is.

Felejtsd el ezt a kis cafkat!

2018. jan. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!