Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan viszonyulnál hozzá ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyulnál hozzá ha a barátod arra izgulna, hogy a lábadat masszírozhassa?

Figyelt kérdés
Mondjuk minden nap vagy hetente többször krémmel be szeretné dörzsölni a lábfejed és masszírozni.
2018. jan. 9. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Ejha csajszikám, én le is szopogatom a nők lábujjait, nyalom a talpaikat érzékien, szaglászom is, arcba is temetem, kiveretem a farkam velük. Mi a baj? Minden barátnőmet rávezettem a lábfétisre. Be is kentem a talpukat, volt, hogy spermás testápolóval. Mitől fosol?
2018. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. ......😂😂😂😂😂😂
2018. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk ilyesmit csinálni én szeretem. 25N
2018. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor szégyellem, hogy lábfétises vagyok.
2018. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem bejönne
2018. jan. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülnék, hogy valaki rászánná az időt arra, hogy rendszeresen adjon egy talpmasszázst - pláne, ha jól csinálja. :) Azt túlzásnak tartanám, hogy nyalja vagy bekapja a lábam bármelyik részét, de amíg csak masszázsról van szó meg esetleg lábbal kielégítésről, miért ne? Ha ettől függetlenül nem hanyagolja el a normál szexet és érdekli az én kielégülésem is, a világon semmi problémám nem lehetne vele. :)
2018. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!