Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a kulonbseg szex es szeretk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kulonbseg szex es szeretkezes között?

Figyelt kérdés
Ti hogy fogalmaznátok meg?
2018. jan. 11. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Talán a szeretkezésben több az érzelem,legalábbis én így látom.
2018. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát én úgy gondolom a szex a testi vágyak kielégítésére szolgáló testi kapcsolat. A szeretkezés a szeretett társsal történő testi-lelki kapcsolatteremtés, ami a másiknak való örömszerzésről és a másikkal töltött időről szól.
2018. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

a szeretkezés az a szerelmeddel történi érzelmi kicsúcsosódás közösülés formájában

a szex az csak hétköznapi közösülés

2018. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
*történő
2018. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Tehetünk ilyen különbséget, bár ez csak szóhasználat, mondhatjuk azt is, hogy a szorosan vett közösülés az, ami a fizikai aktus, és a szeretkezés az, ami érzelemmel telített. A szex csak az utóbbi tíz évben kezdte a nemi aktust jelenteni, nyilván angol nyelvi hatásra. Az angolba egyébként a Bibliából került. A hatodik parancsolat: Ne paráználkodj. 6=sex, latinul.
2018. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Béla. A Király. ***** válasza:
71%

Szeretkezésben a szex a még intimebb összefonódast, ölelést jelenti, amit szeretetből adsz, amiben érezni akarod a másik minden érzését is. Amiben adni úgy érzed sokkal fontosabb, mint kapni.

Szeretkezni a barátnőddel/ feleségeddel szeretkezel, azaz a szerelmeddel. Sokkal többről szól, mint a puszta szex.


A dugás az a szex, ami ösztönszerű, és gyakorlatilag csak a szexuális vágy kielégítését szolgálja. A saját és párod kielégítése a cél, de párod örömét nem emeled magasabb prioritásba, mint a sajátod.

Dugni egyéjszakás kalandban, kurvàval, vagy szexkapcsolatban (bár ez könnyen átfordulhat) dugsz.

2018. jan. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Nalam a szeretkezés:

Olyan, hogy figyelnek rám, a párom és én is önzetlenül, szeretgetve kenyesztetjuk egymast, egymas élvezetére és lelki szükségleteire nagyon figyelünk, nincs önzősködés. Szeretem a szemkontaktust, arc simit vagy barmilyen meghittebb erintest kozben. Szeretek incselkedni es szeretem a jatekos izgatasokat is, egy-egy pajzan nezes, picit huznak, de utana jol megkapom, stb.:D ilyeneket en is szeretek adni. Szeretem, ha végig dicsérnek és azt hallom, hogy mennyire szeret.:D én megdicsérem, hogy milyen helyes, jól néz ki, milyen király farka van, stb.:D ha elmegy szex kozben a pasi es nekem meg nem sikerult, akkor ugyan azzal a lendulettel es intenzitassal tovabb kenyesztet mashogy. Orgazmus utan meg osszebujva beszelgetunk, bujunk.Tehát inkább lelkileg feltöltő élmény, de persze az orgazmus is a resze. Ilyesmi egy romantiku szeretkezés nekem.:D


A szex meg nalam ugyan ez, tehát nincs különbség.


Dugás pedig az, amikor fáradt, spicces vagy buli utáni állapotban Mindenre kaphatónak erzem magam es barmot kipróbálnek legszívesebben, ami utan masnal valszeg szegyelni fogom magam. Ez meg a dugás. A szex=szeretkezés nekem jo, az utóbbit kerulom inkabb.

2018. jan. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
ÉRZELMEK, ODAADÁS.
2018. jan. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Ódákat tudnak írni a szeretkezésről, hát jót nevettem rajta. Főleg a 3-ason Érzelmi ki csúcsosodás az meg mi a szösz? Rém egyszerű a megfogalmazása. Szex szenvedéllyel,romantikával, vagy anélkül. Ez a különbség.
2018. jan. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!