Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a párod nem borotválná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod nem borotválná magát a kedvedért sem és téged zavarna mit tennél?

Figyelt kérdés
Számomra nagyon kiábrándító és oralozni sem szeretek így, de még sosem borotválta le a kedvemért, néha lejjebb vágja és ennyi.
2018. jan. 12. 18:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Én nagyon szeretem a szőrös puncit, viszont a megfelelő higiénia és kényelmi szempontok miatt érdemes rövidre nyírnia a nőnek. :)
2018. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Egy támpontot adhatnál, hogy nő vagy férfi...

Megkérdezném az okát. Férfiként ha a barátnőm azt mondaná, egészségügyi okokból kell neki a plusz védelem, akkor oké. Ha akármi más, akkor is meg lehet próbálni megbeszélni, hátha sikerül. El nem hagynám érte, az 100.

2018. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szerintem itt teljesen mindegy,hogy milyen nemű az illető. Férfiként titeket is zavarhatna, meg minket is zavarhat nőként, de egyébként férfi. Elhagyni nyilván emiatt nem hagynám el, de nagyon zavar.
2018. jan. 12. 18:08
 4/19 anonim ***** válasza:

Nekem volt a teljesen természetestől, a homlok alatt egy gramm szőr sem volt nőig párom, és egyiket sem kértem meg semmire.



Engem egyszer kért meg nő, hogy borotváljam, kiegyeztünk egy nagyon rövidre vágáson, de nem teljes borotván

2018. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten a nagyon szőrös punci tetszik.
2018. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#4

Ezzel az infóval most tényleg semmit sem tudok kezdeni.:D

Nekem meg a csupasz kuki, mint kiderult a kérdésből.

2018. jan. 12. 18:17
 7/19 A kérdező kommentje:

Az előző az otosnek ment volna. - 5#


4#

Tehát kompromisszumot közöttetek köztes úton. En is ezt probaltam, de annyira nem tudok megbékélni a fanszorrel.:D Tok szivesen nyalogatnam azokat a részeit, ahol szoros, de hiaba vágja lejjebb attol meg nem olyan sima, hogy puszilgassam, nyalogassam vagy bekapjam a golyoit. Ezekre elegge felizgulok, de igy nem tudom neki adni es ezt hamarabb elfogadja.:D

2018. jan. 12. 18:20
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem akarja nem erőltetném,hanem megpróbálnám elfogadni,vagy megkérném,megpróbálnám megbeszélni vele,hogy a kedvemért,csak próbálja meg egyszer,ha akkor se,és nem tudnám elviselni,akkor elmondanám,hogy le borotválja,vagy le is út fel is út,és elhagynám.
2018. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha szőrös, szóval erre így nem tudok válaszolni, viszont olyan már volt, hogy a páromnak csupasz volt és megkértem, hogy hagyja meg, azóta rövidre vágja és így nekem is jó.
2018. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Én elhagynám.

Szőrös fszt nem vagyok hajlandó számba venni

2018. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!