Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a párod nem borotválná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod nem borotválná magát a kedvedért sem és téged zavarna mit tennél?

Figyelt kérdés
Számomra nagyon kiábrándító és oralozni sem szeretek így, de még sosem borotválta le a kedvemért, néha lejjebb vágja és ennyi.
2018. jan. 12. 18:05
1 2
 11/19 anonim válasza:
Le flexelem neki.
2018. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Kérdező: mennyi idősek vagytok? Az ember 20 évesen még könnyebben rávehető valamire, mint mondjuk aki már 40 évesen megszokta a dolgokat :)



Amúgy miért nem borotválod le neki te? Komolyan, abból ki lehetne hozni egy-két kellemes játékot.

2018. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk 40 év körüliek, mindketten huszonévesen vagyunk. Arról még hallani sem akar, hogy én borotvával közelítsek a golyói fele, azt hisz elvagnam.:DD
2018. jan. 12. 18:42
 14/19 anonim ***** válasza:

Várjál azt írtad az előző kommentben hogy Férfi vagy.

Most azt hogy golyói vannak

Tehát bzi vagy

Rossz a kategória

2018. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Megszoksz vagy megszöksz. Ez minden, amit tehetsz.

Nálam nőként soha nem volt elvárás, hogy a pasi szőrtelenítsen odalent, de sokkal előnyösebbnek tartom, tehát az nálam előny. Szerencsére a párom, akivel hosszú évek óta együtt vagyok, ő szőrtelenítés párti. De volt olyan, aki nem volt az. Igazából nekik vagy nekünk, nem is tudom, melyikünknek nagyobb szerencse :), csak körülötte van ugye nagy szőr, tehát konkrétan a f..rkuk nem szőrös, tehát annyira nem zavaró, mint egy nőnél, akinek gyakorlatilag az egész intim terület szőrös és nyalásnál sokkal zavaróbb a szőr, mint férfinél.

Szóval eldöntöd, hogy megszokod így, vagy elhagyod emiatt. Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy esze ágában sincs ezen változtatni, bárhogyan is akarod.

2018. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14: téged sem a szövegértési képességeid miatt szeretnek
2018. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszokat koszi. Mindenkit felpontoztam, aki értette, amit írtam, nem a saját ízlését fejtegette, hogy szereti-e a szőrös puncit vagy sem és kultúrált stílusban válaszolt.:D Az érintettek biztosan értik a dolgot, akik pacsit kaptak, a többieket meg inkabb most hagynám.😂


Elghagyni nem fogom, de lehet kimarad a kenyesztetesekbok, amit szájjal adnék, a rövidebbre vágás meg egy koztesebb ut is lehet.


Ha valakinek van meg hasonlo tapasztalata annak örülnék, ha megosztaná, hogy hogyan oldottak meg.:))

2018. jan. 12. 19:51
 18/19 anonim ***** válasza:
Nálam fordítva lenne: pont hogy a kedvemért nem borotválná magát.
2018. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Továbbra is azt mondom, hogy kapd le neki te.


Persze ne úgy, hogy fogsz egy borotvát, aztán meglengeted az orra előtt, és mint egy gyárban nekiállsz boncolni.

De egy közös fürdő, némi hangulatos világítás, egy kis előzetes játék, és egy idő után elő lehet venni a borotvát. Hidd el, ha ott és akkor tiltakozi fog, akkor meleg :)

2018. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!