Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A társadalom miért fojtja el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalom miért fojtja el még mindig a nők szexualitását? Miért baj, ha a nők sokat szexelnek és élvezik?

Figyelt kérdés

Max azoknak a férfiaknak van joguk ítélkezni, akik ugyanúgy kevés partnerrel szexeltek, és nem azért, mert többet nem tudtak szerezni, hanem választásból.

Igazából erősen fogalmaztam, ítélkezni, beleszólni más életébe nekik sincs joguk, csak az ő ellenszenvük megérthető.


2018. jan. 15. 16:42
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Plusz azok a férfiak, aki sok nővel akarnak szexelni, illetve úgy gondolják, hogy a férfiaknál teljesen természetes, hogy sok nővel szexelnek, mégis, hogyan akarják ezt megoldani úgy, hogy a nőket korlátozzák és lenézik, ha több férfival szexelnek? Nem jön ki a matek...
2018. jan. 15. 16:48
 2/32 anonim ***** válasza:
65%
Nem egészem értem.. tele van a tévé és az internet ócska picsämutogató luvnyákkal.. mi van itt elfojtva??
2018. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan már. Szerintem ma egy nő megtehet bármit, nincs semmilyen korlátozás.

Ha pedig hagyja, hogy beleszóljanak az életébe azok, akiknek nincs közük hozzá, akkor ő a hülye, nem pedig a társadalom a hibás.

Abbahagyhatnánk már ezt a siránkozást, hogy minket nőket elnyom a társadalom. Észrevehetnénk már, hogy ez már rég nem igaz. Persze, akkor nem lenne min puffogni.

2018. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagyvárosokban már nagyon szabadok nők, kisebb településeken vigyáznak még jobban jó hírükre.


A lényeges különbség, hogy nők pont alkalmi szexre szerezhetik meg a számukra elérhető legvonzóbb férfiakat, míg férfiaknak alkalmi szexnél lejjebb kell tenni a lécet.


Egy kicsit a nőknek azért csapda az, ha sok alkalmi kapcsolatban a számukra elérhető legsikeresebb férfiakkal szexelgetnek, mert utána kevésnek érzik magukhoz az olyan férfit néha, aki őket komolyabban megbecsüli. Volt olyan csajom, akit el akartam venni, és egyszer vita közben hozzám vágta, hogy én vagyok a leglúzerebb pasasa (27 éves jóképű, magammal elégedett mérnök voltam akkoriban), persze azonnal kiraktam.

2018. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eléggé nagy a kettősség..

Egy jó nagy társadalmi réteg elvárja a nőktől, hogy ártatlan báránykák legyenek, egy másik nagy csoport pedig azt szeretné, ha minden nő könnyen kapható lenne az érzelemmentes önfeledt kufircolásra.


Nem irigylem azokat a nőket akik megfelelési kényszerükből adódóan úgy érzik, hogy képtelenek teljesíteni..

De hát ilyen a világ. Képmutatás, álltatás, álszentség sajnos mindennapos dolog. És nem csak ebben a témában.

2018. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Pont ez, picsämutogató luvnyáknak nevezed azokat a nőket, aki azt csinálnak szexuálisan, amit akarnak, tehát, mindenki más elvan fojtva, aki fél a cimkézéstől, és attól, hogy lerib@cozzák.

Rengeteg nő van, aki csak azért nem csinál bizonyos dolgokat, mert fél mások ítéleteitől.

Hány kérdés van a gyakorin, amiben a nők pánikolnak, hogy 5 partnernél több egyén után már vajon ribinek számítanak-e?

2018. jan. 15. 16:55
 7/32 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező..

Te most a nők félelmeit akarod megérteni, vagy általánosan ráhúzni a női nemre, vagy netán szánodra savanyú a szőlő? :D nem támadásból.. csak úgy kérdem!

2018. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
62%

A legnagyobb gond azoknak a nőknek a fejében van, akik nem a saját vágyaik szerint cselekednek, hanem csak azt próbálják kényszeresen bizonygatni, hogy ők is megtehetik azt, amit a férfiak.


Az igazság az, hogy a legtöbb nő nem a mértéktelen partnerváltogatásra vágyik, hanem a stabilitásra és a szerelemre. Ez van evolúciósan bekódolva. A férfi a magját akarja szórni, a nő viszont fel akarja nevelni az utódait. Miért kellene megerőszakolnom a saját természetemet, és férfit játszanom? Csak azért d.gjak egy csomó pasival, hogy bebizonyítsam, hogy megtehetem?

Mert megtehetem, igen. Ma már bármelyikünk megteheti ezt, csajok.

Kérdező, ha erre vágysz, csináld, élvezd. Senki sem mondja azt, hogy ez baj. De ne amiatt csináld, mert parázol, hogy maradinak tűnsz.


Ha pedig a kérdésed nem a sok pasira, hanem csak a sok szexre vonatkozik egy pasival, akkor meg végképp nem értem a problémát, hiszen annak minden pasi csak örül, ha a barátnője/felesége sokszor akarja csinálni és élvezi is.

2018. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Igazából a férfiak alkották ezt a kettősséget, felosztották a társadalmat "kvákra" és "feleségekre".

Hányszor hallani, hogy ő csak szexre jó, másra nem kell, csak azért, mert sok partnere volt.

Holott a férfiak alkották a problémát, mert ők szeretnének minél több nővel szexelni, de valamiért nem akarják, hogy a nők is ezt tegyék.

Szóval a fériak kényszerítenek be nőket a "kvák" kategóriába, hogy a saját szexuális szükségleteiket kielégítsék, de utána viszont le is nézik őket, és azt mondják, hogy ezek a nők nem érnek semmit.

2018. jan. 15. 17:01
 10/32 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem. Nézem a sok facebook profilt ahol kb segglyukig belátni a nőknek, és utána meg sipákolnak, hogy miért mindenki csak dugni akar velük... Ezzel nem megélik a szexualitásukat, hanem mutogatják magukat mint valami bazári majom.
2018. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!