Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki töbször is meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki töbször is meg csalja a párját meddig tuja azt titkólni mikór derül ki? (Az illető ez egyik csaj haverom)

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
ne haragudj de a csaj haverod csalja a párját? vagy fordítva?
2018. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
En mar 10-20 szor megcsaltam az összes baratnőmet, sosem derül ki, nem olyan mint a tv ben hogy ugyis kiderül
2018. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó gratulálok, jellemes ember vagy. :)


Kérdező, a profik magukat buktatják le. :)

2018. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
utolsó ez igaz, én is profi voltam. :(
2018. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Általában akkor derül ki az ilyesmi, ha a harmadik fél többet érez és úgy dönt, hogy borítja a bilit. Kiderülhet úgy is, ha a csalfa fél nem elég óvatos, például nem törli ki az üzeneteket, meg még 1000 módja van.

Az exem úgy bukott le, hogy azt mondta túlórázik, ne is várják későn ér haza és a telefonja is mindjárt lemerült. (El nem indult volna autós tolto nélkül sehova) Aztán a főnöke a vezetékesen hívta, hogy be kellene menni túlórázni. :-)

2018. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A megcsalók nem félnek a karmától?

Igencsak igazságos egy kiscsaj.

Sosem felejt,sosem engesztelődik.

2018. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A csaj csajla a fiu barátját èn is fiu vagyok a csajjal barátok vagyunk de nem velem csalja
2018. jan. 16. 21:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Pároméknál fél év után. Addigra már gyanús lett neki az éjjeli sms-ezés, a "jaj nem érek rá", "nem megyek át karácsonyozni.


Aztán mikor legközelebb együtt voltak, míg a barátnője aludt, ő megnézte a telefonját, és ott volt feketén-fehéren.

Erre mondjuk máig nem büszke, de szerintem nem neki kellene rosszul éreznie magát, hanem a gerinctelen exnek, aki szakítás helyett hülyítette csomó ideig.


De volt barátnőm pl. minden pasiját csalta - az egyiket többek között az én exemmel. :(


28n

2018. jan. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!