Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ki szoktátok verni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ki szoktátok verni a barátotoknak, hogy te fel vagy öltözve, ő meg meztelen?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa, de nem vált szokássá.
2018. jan. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Ferfi vagyol, sose hagynam hogy csak verje, ott a szaja is.
2018. jan. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok és igen, megesik néha.
2018. jan. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

igen... engem valamiért izgat, ha úgy ölelkezünk, hogy én fel vagyok öltözve (akár csak pizsamában), a srác pedig meztelen... pl. hátulról átölelem és simogatom... :3


19L

2018. jan. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én úgy jobban kedvelem ha én vagyok meztelen
2018. jan. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok...volt már, viszonylag rendszeresen, mert szeretem, ha csinos ruciban kényeztet a párom...de legtöbbször más lett a vége 😀
2018. jan. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Férfiként imádom, ha a nő a meztelen és én épp készülök valahová esetleg öltönyben, viszont előtte jól kinyalom gyorsan, megujjazom, volt, hogy a nadrág is rajtam maradt, kidugtam a répát és becsusszantam neki, jól teleélvezve őt. Imádták többen is. Igen, az is jó, ha csini ruhában van a nő, én meztelen és alaposan leszop, kicsapja.
2018. jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
CFNM az angol rövidítése ennek a fajta szexnek. Én imádom, egyfajta kiszolgáltatottság érzést ad, a nőnek meg pont ellenkezőleg, egyfajta biztonságérzetet. Izgató, hogy a nő teljesen fel van öltözve én pedig meztelen, sérülékeny. Így hatványozottabban izgalmasabb az egész. Imádom.
2018. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen előfordult már párszor:)
2018. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó ég... :O Ez de izgi/szexi. Kell egy olyan lány, aki imádja az ilyet :) :) :)
2018. jan. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!