Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ízléses, nem túl hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ízléses, nem túl hosszú műköröm szexi?

Figyelt kérdés
Van esetleg olyan akit ez minden formában taszít vagy esetleg tetszik nektek,vonzónak találjátok egy nőn fiúk \Férfiak?

2018. jan. 24. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A műköröm meg a hosszú körmök a nőknek tetszenek. A pasiknak tökmindegy. Ápolt legyen és ne túl hosszú, hogy ne okozzon vele fájdalmat.
2018. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Le leszek pontozva, de szerintem igenis vannak ízléses műkörmök.
2018. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Számomra max ennyi: [link]
2018. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hanyinger a mukorom
2018. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon ízlés kérdése, pont mint a platform cipő, azt is van aki imádja és van aki gyűlöli.


Én kifejezetten szeretem a műkörmöt, még a hosszabbat is, de ez én vagyok. A férfiak egy jó része viszont gyűlöli. Elég megosztó. Azt tudom, hogy ha nekem barátnőm valaha is feltetette én mindig nagyon szerettem. Szerintem szexi.

2018. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ki nem állhatom
2018. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nekem tetszik, szerintem lehet kifejezetten szexi


24/F

2018. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

# 3


A képen, amit belinkeltél, nem műkörmei vannak a nőnek, hanem saját, lakkozott körmei un. francia manikűrrel.

2018. jan. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 Nem biztos, hogy azok a saját körmei, én is szoktam ilyen mini zselés francia műkörmöt csináltatni. Alapból mindig ilyen rövidet és elegánsat szoktam, szerintem ez finoman nőies, ízléses, ápoltságot feltételez. A hosszú, csicsás körmök viszont undorítóak, nekem ilyen póthajas szétszolizott nők jutnak róla eszembe(már bocsánat, de tényleg).
2018. jan. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 mikeXxX ***** válasza:
5+1 És ha hosszú sem baj nekem nincs vele gondom de ha eredeti és hosszú is szép lehet ! 38f
2018. jan. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!